Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone-а не приема .mp4


bronc

Въпрос

Днес сутринта convert-нах едно аниме през xvid4psp за iPhone/iPod Touch, но iTunes-а отказа да ми го прехвърли. Сега си свалих 2-3 клипчета от youtube директно в mp4 и пак не става. Казва ми, че форматът не се бил поддържал от iPhone-а. По принцип имам качвани клипчета, които са правени с iPodMe. Преди съм си слагал клипчета сваляни от youtube по този начин.. От какво е проблема? :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Reset all settigs само това ще помогне.И аз имах съшия проблем и го оправих по този начин.Settings/General/Reset/Reset all settings

П.П.:Кажи дали се оправи де? :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми пак не се получи.. само неща, които съм конвертирал с iPodMe се прехвърлят. Имам чувството, че проблемът с видеотата от youtube е, че и двете, които свалях бяха HD, но пък не разбирам защо не приема конвертирано през xvid4psp.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като приема едни а други не едва ли проблема е в устройството ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз стигнах до този извод, ама.. Знаете ли точно какъв .mp4 приема? Т.е. с какъв кодек направен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Свали си Format factory от zamunda. Там има по дефолт настроен конвертор за айфон. Работя с него и става перфектно!

Иначе: резолюция - 320х480; 25fps; audio - 128kbs; subs - .srt(настрой размера на 4).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И аз стигнах до този извод, ама.. Знаете ли точно какъв .mp4 приема? Т.е. с какъв кодек направен.

Главно правило :idea: Освен формата, важна е и резолюцията.А имено 480x320 :( По-малка да, но по-голяма от горепосочената няма шанс да тръгне :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ги имаш качени в библиотеката на iTunes, натисни десен бутон върху файла който ти трябва и му дай create iPod or iPhone version.

iTunes ще си направи версии подходящи за качване на твоя телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

има някои резолюции които не се приемат от iphona, една вечер доста си играх и установих, че може да се добавят клипове с резолюция по-голяма от 480x320.

ето настройки които аз ползвам и клиповете се качват и плейват безпроблемно:

----------------------------

codec - mpeg-4

video:

profile: Baseline

size: 640x480 / 640x360 / 720x406 /

bitrate: 2500 kb/sec

audio:

AAC encoder

stereo

bitrate: 160kb/sec

--------------------------------

като 640х360 и 720х406 са за формат 16х9. Най-вероятно тези резолюции се намаляват при качването в iphona-а, но аз компресирах в по-голяма резолюция, защото ползвах файловете и за друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 3GS плейва спокойно и FullHD. В момента го ъплоадвам в YouTube.

hd-trailler-1080p.png

[youtube:2mq7phf8]

[/youtube:2mq7phf8]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...