Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с уплътнението около екрана


wsgar3

Recommended Posts

Преди около час забелязах, че от дясната страна на екрана (между стъклото и никелираната лайстна) стърчи нещо....естествено понеже съм от мъжки пол и съм българче.....го дръпнах. И както може да се очаква...вече си имам проблем :)...нещото се оказа или силкон или гумено уплътнение. В момента между стъклото и никелиранта лайстна на телефона (в горната част) има разстояние = около 0,3 до 0,6 мм.

Луфта е по цялата ширина в горната част на телофона и на около 5мм. в посока надолу от двете старни по дължина.

Моля за вашето мнение по въпроса. Проблема отстраним ли е, и ако да, как?

Може би телефона ще си живее и с това разстояние, но ме дразни ужасно много така, а освен това си мисля, че през този отвор ще влиза прах, влага и всякаква сродна гадост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем при мен - изскубах почти всичко и сложих черен стъкларски силикон. Оттогава няма ядове.

П.П. Много бърсане ще падне докато изчистиш екрана от остатъците после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей и аз преди време викам да изчистя каналчето, че имаше прашинки, и с една игла като поднах и хоп... :lol: онова се показа и го дръпнах... сега около 1 см от уплътнението го няма, но не виждам да е някакъв проблем... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега нямам такъв проблем и на 2G и на 3G, след дълго и интензивно ползване, но все пак ми е интересно как alxx го е направил, можеш ли да пуснеш снимки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам с какво да снимам( с достатъчно висока резолюция). А, и няма кой знае какво за гледане - като истинско е. Е,почти. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислех за същото движение като alxx...бях сигурен, че "има ли свършване, ще има и бърсане" :rolleyes::):lol: ще го пробвам и ще споделя опита....

EDIT:

Да споделя, че го оправих по метода на alxx: добро облепване с хартиено тиксо.....яко мазане със силкон и добро забърсване накрая. Като нов е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

ам и аз имам същия проблем и ме дразни няма ли смяна на това уплътнение ;),той седи сега в шкафа де

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, по - горе е писано, какво и как. Трудно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...