Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

От Snow към Lion + bootcamp


mio

Recommended Posts

В момента имам snow leopard последния + Boot camp windows xp като си купя и инсталирам Lion От апп стор ще ми се прецака ли бууткемпа и предишните програми на snow leoparda?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е Update, не трябва да има никакви проблеми, но за всеки случай си направи един Backup с Time Machine :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

какво значи ъпдейт аз до колкото си мисля самата ос се слага върху тая и би тряало да е окей но все пак някой сложел Liona да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е ъпдейт, което си мислиш.

имаш предвид от snow leopard > към lion е ъпгрейд така ли и всичко ще ми стои както е старите софтуерчета и bootcampa с хп-то?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всичко ще ми стои както е старите софтуерчета и bootcampa с хп-то?

Всичко трябва да ти стои, дори и да не работи с новата ОС не би трябвало да се трие без твое позволение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само NTFS-3G ми дава грешка, че не може да маунт-не BOOTCAMP-а.

Инсталирах най-новата версия на MacFuse, тъй като няма по-нова версия на NTFS-3G. Грешката си я показва отново при рестарт или като си закача външния хард диск (който е на NTFS), но въпреки грешката мога без проблем да чета и пиша по BOOTCAMP-a и по външния диск от Mac OS-а.

Да поясня че грешката я дава само при маунт-ване на NTFS диск. Стартирането на Mac OS или Windows си е ОК, както и всички инсталирани програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последен път: спри да цитираш последното мнение!!! Следват санкции.

а мигреишън асистента ползва ли го и предишните ти програмки от snow leopard работят ли ? или искат наново преинсталация както и библиотеките на Iphoto с снимки и т.н. стоят ли си ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не почетеш малко в сайта на епъл за ъпгрейда? Не че нещо, ама там има тонове компетентно инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си работи, не съм преинсталирал нищо.

Е разбира се не съм пускал всички програми една по една, но до сега каквото съм ползвал си е ОК.

В iPhoto всичко си е както беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...