Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple може би обмисля кой да замести Стийв Джобс


LUBECA

Recommended Posts

thumb640x320_13372.jpg

Макар да е неприятно да го признаем, Стийв Джобс, човекът, който оказа основна роля за промяната на начина, по който гледаме на високите технологии като цяло, не е в крепко здраве. След тежката, макар и успешна борба с рака, той преживя и трансплантация на черен дроб. И, макар според официалната информация в момента той да е добре, не бива да забравяме, че от няколко месеца Джобс е в отпуска по здравословни причини, макар да участва активно е дейността на компанията и да бе основен лектор по време на WWDC.

Имайки предвид здравословните проблеми на Джобс, логично е бордът на директорите на Apple да обмисля кой да го наследи. Според анонимен източник, наскоро е била свикана тайна среща на борда на директорите, преди началото на която всички присъстващи са се заклели нищо да не излезе от четирите стени на заседателната зала.

Основните предполагаеми наследници на Джобс са трима - Тим Кук, Фил Шилер и Джонатън Айв.

Източник: www.mobilenews.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм...чичко Стив, никога не ме е кефил като личност, но едно е факт: идеите и упорството на този човек, промениха света и начина по който ползваме високите технологии. Аз мога само да му пожелая здраве, а най - вече се надявам(вероятно напразно), че начело ще застане човек със същия "живец". Бизнесът казва: никой не е незаменим. Аз(и много други) казвам: не е така. Може да се появи добре обучен, съвестен и креативен човек, но с оригинала си отива и ореолът създаден от и около него - никой не е минал по неговия път, по неговия начин и не е оформил характера си по същия начин.

Всеки от нас е уникален и който е постигнал нещо значимо - никога друг човек няма да успее по същия начин, най - малкото защото условията довели до това, няма как да се повторят.

Втори Стив Джобс няма да има, няма да има и втори Бил Гейтс, втори Хитлер, втори Васил Левски и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано си прав, че иначе не ми се мисли какво ще стане с любимите ми джаджи. Да не говорим, че "Ябълката" може да червяса и тотално да се срине....историята вече помни подобна ситуация. И аз му пожелавам да е жив и здрав още дълго време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рано или късно ще го сменят. Четох във форума статия, че залепили някой за него, за да може да черпи идей и да се учи на занаят :naughty3: . Все пак такива хора, които променят света с идеите и упритостта си не се раждат всеки ден.

:offtopic: Като го гледам си и си мисля, че освен apple и levi's дължат много на него :naughty3:

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...