Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS5 beta OTA


Severus

Recommended Posts

Тцъ, евентуално нов кериър ъпдейт ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MuscleNerd MuscleNerd

Well this afternoon sure was fun...(what a great company!) ... http://twitpic.com/6lfnu3

Трудно ми беше да реша къде да го пусна. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

did you get thrown in a black van and a pillow case put over your head?

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В момента съм с 4.3.3 след като бях с 5 beta 7. (С много мъка смъкнах).

Снощи дадох ъпдейт за всеки случай да не би да има вече 5 GM iTunеs ми каза, че няма по нова версия. В първия момент ми се стори "ОК" но после си казах как така нали последната официална е 4.3.5.

В момента съм с уж версия 4.3.3 но пише Version 5.0 (9A5288d) Modem Firmware 04.11.07

Нормално ли е това ?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Немога да преразкажа :) стъпка по стъпка, защото минах през какви ли не методи. Намерих един пост по който, стана. Спомням си че много важно беше един момент в който, jailbreak-а зависваше в положение install изчакваше се цигара време :) и се вадеше с Тинито. Забавих се със отговора т.к. търсех точно метода по който излезнах от положение. Така или иначе не го намерих, но в къщи го пазя. Ако ти трябва ще го постава по-късно.

ПС: Тормоза беше заради греше 20 или 21.

Редактирано от Cyberman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах за метода, защото резултатът ти ме стресна. Знам че в 5-цата има API ticket, който не позволява даунгрейд от по - нова 5 към по - стара 5 , но още не знам дали е само от 5 нагоре или въобще няма слизане от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз със бетите не можах по никакъв начин да сваля на 4.х.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорите глупости. Без никакъв проблем си свалях iPhone 4 и iPad 2 3G от 5-ца бетa на 4.3.3. Ваденето от грешката е по-сложно, но става работата. След два три рестора всичко си идва на мястото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм свалял iPhone 4 и iPad 2 wi-fi от 5.0 на 4.3.3,и то няколко пъти.До сега не съм имал проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето по този начин успях да го извадя и грешката е била "1" - http://www.maheshkukreja.com/how-to-fix-error-1-while-downgrading-ios-4-3-4-to-ios-4-3-3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме съмнява това да е проработило:

6. After rebooting, your iPhone will again show Connect to iTunes screen. Use TinyUmbrellato kick your device out of recovery
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно то ми помогна.

Редактирано от Cyberman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че fixrecovery43 ти е помогнало да извадиш телефона от рековъри мод, но щом казваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тъй като новата OS чука на вратата, нека някой, който е напълно в час, даде поянение как трябва да процедираме. Задавам този въпрос заради новата опция с облака и възможността за бекъп на почти всичко там. Въпросът ми е дали е добре първоначално просто да се ъпдейтне до 5.0, да се направят необходимите бекъпи на контакти, календари и т.н. в облака и чак след това да се ресторне телефона, да му се качи новата OS и да се сетне като нов? Или е достатъчно само да се ъпдейтне без да се ресторва преди това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с джейлнат телефон - забрави за ъпдейт. На iOS 5 пък, ще си принуден да забравиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи в 2:00 реших, че няма да чакам повече и си скалъпих един къстъм 5.0 със стария бейзбанд. В началото се запънах, докато разбера, че трябва да ползвам Redsn0w за pwned DFU режим, но след това всичко мина гладко. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 4.3.5 съм без джейл. Просто се питах дали си струва да ъпдейтвам първо, за да запазван нещо на облака преди да инсталирам начисто с рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал да направиш чист рестор до 5.0. След това restore backup from iTunes, и след като всичко това приключи премини към облака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както решиш...

П.П. kal1ch, говориш глупости. Къде е разликата м/у ъпдейт и това което предлагаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може да се случи. :) Не забравяй, че е х.0 и ъпдейта може да не мине гладко за всеки.

Най-важното е да има бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да давам съвети, но мога да гарантирам, че ако някой върне бекъпа от iTunes след рестор от 4 към 5, ще остане с различно впечетление от новата ос. Също така ще стане редовен посетител на раздела "iPhone Трикове, Проблеми, Взаимопомощ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съ, с иос 5 бета 7 ,свалих от сайта на ейпъл айтунс 10.5 но все още не ми дава ъпдейт. При вас така ли е ? Има ли значение, че съм с бета версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...