Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Orbit


Grievous

Recommended Posts

Начин на инсталация: 1

Влизате в Cydia, добавяте си репото http://repo.beyouriphone.com/ и чрез Search намирате и инсталирате Orbit. Приложението е доста удобно за онези които имат 6, 7 или повече страници с апликации на телефона си. Чрез Orbit прескачате незабелязано някои от тях. Наслаждавайте се. :biggrin:

Начин на инсталация: 2

http://itunes.apple.com/linkmaker/

1: Сваляте .deb файла

2: Преименувате го на 1.deb

3: Свързвате телефона чрез WinSCP

4: Копирате файла във var/mobile/

5: Отваряте MobileTerminal (изтеглете свободно от Cydia)

За да се логнете пишете

su return

alpine return (не се вижда писането на парола)

6: Изпълнявате следната команда

dpkg -i 1.deb

Рестарт.

[youtube:1iaiqs6u]http://www.youtube.com/watch?v=1OdijK5ZcKI[/youtube:1iaiqs6u]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че я има и без да се добавя този сорс, но сигурно не е free. Иначе програмката е много добра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак може да го направиш, деинсталираш тази, намираш платената и си я плащаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е знам, че мога... Исках да кажа, че щях да дам тези $2, ако нямаше кракната :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавен е .deb файл и начин на инсталиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсих .ipa формат но ненамерих. На вас да ви се намира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава бира. Нещата от сидиа винаги са САМО .deb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето и новото в Orbit v2.0. Спестяваме поставянето иконата на дока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее така е по-добре, аз точно щото не ми се искаше да заменям друга икона от дока си я изтрих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A да попитам само.. Качих си версия 1.0 ... много ми харесва приложението... перфектно е даже... сега, ако я изтрия от Cydia и я кача от биг бос соурса и си я платя.. след това като излезе версия 2 тя нали ще ми е безплатна за мен ? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, всяко едно приложение се плаща еднократно и си остава твое.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Излезе ъпдейт 1.1, който се стартира вече с двоен клик на Home бутона, обаче си противоречи с Winterboard. Забелязах когато сте активирали тема през Winterboard и решите да преместите иконка примерно телефона влиза в SafeMode. Решението е Delete!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички тия програми са си шитня и не работят добре. Същата работа са и CallControler, OverBoard и разни други...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шитнята се казва WinterBoard. От както се разделих с него се чувствам перфектно. Кой на кого пречи, оставям вие сами да се досетите.

Orbit 1.1

What's new:

* Home Button Support

* Search Page

* Theme Support

* Dynamic Sizing

* Performance Improvements

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:( Аз също го разкарах отдавна(уинтер-а). Иконите сменям директно от файловата с-ма(малко е играчка), но нямам грижи и бъгове.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не знам какво ревете всички по тоя WinterBoard?! Инсталирам го винаги и си правя телефона луд през него без абсолютно никакви проблеми, но стига сме спамили GPower просто ни съобщи проблем, който наистина съществува :(:) Аз лично смятам за супер излишни приложения от вида на Orbit, но все пак е добре да знам за несъвместимоста му с други програми. Мерси GPower:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още е много по-зле от ОverBoard-а... изобщо не ми харесва! Нито се пуска с 2-та пръста.. а може само като се натисне Home бутона 2 пъти.. но като влезе в приложението излизаш само, ако избереш някоя страница или отново натиснеш 2 пъти - Home бутона...

Единственото което ми харесва при нея е... самия дизайн. Ако може по някакъв начин OverBoard-а да се направи така ще е просто велик !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя новата версия хубава ама тъпото нещо по дифолт прави двоен клик да го отваря, може ли да се премахме това нещо? Въпреки, че в Сетингс на дабъл клик е избрано нещо, Орбит-а явно оувъррайтва системните настройки.. Duh.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...