Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

How TO: Да инсталираме WhatsApp на iPad


johnnybravo

Recommended Posts

За целта е нужно само да инсталирате от Cydia WhatsPad, след което си инсталирате WhatsApp и всичко работи. Когато програмата ви попита за номера на телефона ви, просто посочете мобилният си, там ще получите SMS с активационен код, който трябва да въведете. Ако вече имате инсталиран WhatsApp на телефона си, тогава е добре да посочите друг номер, защото мен ме отписа от приложението и трябваше да го пререгистрирам с нов код.

Единственото неудобство е това, че устройството ви трябва да е с JailBreak и да е 3G + Wi-Fi.

След малко ще добавя скрийншотове.

edit: Програмата се разбира чудесно с FullForce ;)

img0092hs.jpgimg0093jc.jpgimg0094xe.jpgimg0095gxv.jpgimg0096yx.jpgimg0097pt.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал ли си нещо другот?

При мен след инсталация качеството на картината е като на iphone приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледни след "edit" какво съм писал. Приложението се казва FullForce и е налично в Cydia. Ако имаш затруднения пиши.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно проблема е в мене, защото въпреки, че инсталирах Whatsapp и FullForce и направих рестарт все още седи на iphone резолюция. Другото неприятно нещо което установих е, че не мога да го синхронизирам с айтунса. Иска ми ауторизация постоянно, понеже го инсталирах директно от инсталус, а като пробвам да го кача от айтунса не го инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох преди месец, че WhatsАpp се пуска и на iPad само с WiFi и работи 100%. Малко по-сложно е бих казал и се изисква UDID от iPhone или нещо подобно. Ако намеря инструкцийте ще ги сложа тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като го сложих по описания начин и при всяка синхронизация с iTunes ми изписва, че трябва да оторизирам компютъра си, който си е оторизиран по принцип. Оторизирам го на ново и веднага след това ми изписва пак да го оторизирам и така до безкрай. Като му дам Cancel и ми трие приложението от iPad-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Имам проблем с инсталирането на WhatsApp на Ipad 3. През AppStore разбираемо не става.Преди бе лесно с WhatPad от Cydia и WhatsApp от Instaler. Сега при липсата на Instaler намирам приложението в разните му заместители , но не успявам да попадна на читава версия. Намерих и някакъв .deb на версия 2.8.7 но пак греда.Ако някой знае от къде да сваля читава версия или ми прати на лично работещ .deb ще съм благодарен.

Ако някой друг е имал моя проблем- решението за мен бе AppAddict+WhatsPad. Не е като да съм открил топлата вода, но най-после проработи за мен :smile:

Редактирано от shemesh
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем с инсталирането на Whatsapp на моят iPad... Кажете какво да направя? Нямам Installous, а чрез Iphone Configuration Utility не мога... Показва ми грешка..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте!

Купих втора ръка Ipad 1 с firmware 5.1.1.

Няколко дена се опитвам да инсталирам WhatsApp, но не успявам.

Ipad-a има wifi и 3G.

Моля за помощ и по-просто обяснение, защото от този пост нищо не разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди беше: инсталираш кракнат whatsapp и после от cydia - whatpad и работеше, сега.... не съм пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова, но вече или линковете не работят или всичко е платено.

Доколкото съм прочел става по 2 начина:

1. Чрез Cydia

2. Чрез iFunBox

Да, но не пак не става. Моля за подробно обяснение от някой и работещи линкове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам да го зае@еш тоя whatsapp и да си сложиш Tango - то си бачка и на iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tango инсталирах, но понеже имам доста приятели с iPhone и WhatsApp, бих искал да го инсталирам и него.

Много добри отзиви има за него!

Щом преди ставало, трябва и сега да става.

Някой просто, който разбира повече да ми помогне.

10х!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...