Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ipod touch 2g постоянен recovery mod


wildstyl3

Recommended Posts

Помагаите моля.От доста време е в рековъри мода,всичко започна когато исках да мина на по висок софтуер.бях със 3.1.2 и просто натиснах ресторе и ъпдеит в itunes,следваше грешка и направо във рековъри мод и вече 3 месеца пробвах какво ли не.на моя комп постоянно ми дава грешка 1604(има и други разновидности но е предимно тази).отидох на друг комп и там със shift и restore завърши успешно рестора към 4.2.1 и пак рековъри и с никва програмка не мога да го изкарам от там.пробвах само ресторе-изтегли си софтуера инсталира си го без грешки и пак до екрана с кабелчето и логото.единствения напредък които отбелязах е по новото лого на itunes което седи над кабелчето.нямам идеи доста изчетох из форума и все още се надявам нещо да съм пропуснал.МИСЛЯ че е MB модел но не съм сигурен понеже четох че ако е MC трябва някаде в серииния номер да има тези букви,но ги няма и мисля че е MB не знам дали има значение ...

Моля помагаите и благодаря предварително ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модни хост файла, дори и да няма бейсбанд може да ти прави проблеми.

Файла е с името "hosts":

Windows - C/Windows/system32/drivers/etc/

MacOS - private/etc/

Ако ги има, ще видиш редове, които завършват с gs.apple.com - изтрий само тези редове(запази си едно копие от тях ако желаеш), сейфни файла и ресторвай с iTunes. Спри всички програми и т.н. освен iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младежи, не тръгва пущината.

Рестор с оригинален 4.2.1 и директно в рикавъри :censored2:

ИдеЙ :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не става,явно няма shsh за 3.1.3

Редактирано от Alxx®
Цитати, цитати...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търси грешката в твоя телевизор щом не е станало или го занеси на някой по - вещ. С горенаписания "проблясък", показваш колко си "напред" с познанията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ти бутон "Нов отговор" не виждаш ли? Престани с цитирането на последно мнение!!!

ами не сам мн напред там е въпроса иначе нямаше да питам тука,апък така мисля щото грешката която ми дава(3194 мисля че беше) ако сам разбрал правилно от колегата pe6o666 е по тази причина,обаче и тои се мъчи и не можа да измисли нищо по въпроса,оказа се че и аз съм творил същите магии като него и проблема не е в това че не сам дочел нещо,напротив доста изчетах по въпроса и след като не постигнах нещо се обърнах към форума за малко идеи.очаквах малко помощ а получавам тъпите ти критики.Голямо МЕРСИ отново на pe6o666 за отделеното време.Явно ще се ходи сервиз.Пък на "напредналия" му пожелавам да напредва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синко, объркал си адреса. Възможните причини и лечението им, са написани в първите няколко поста - това че те мързи да прочетеш и вденеш къде ти е проблемът, не прави критиките ми тъпи. Аре, много ти здраве...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...