Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с мобилния интернет?!


DjeFF

Въпрос

Става въпрос за iPad 3G 64GB iOS 4.3.3

Проблема ми е следния: вчера го качих от 4.2.1 на 4.3.3. Jail-нах го с www.jailbreakme.com и вдичко е 6. Днес му взех една дата 3G на M-Tel, която съответно срязах, регистрира се (горе ми показва пълен обхват и M-Tel BG 3G,което ще рече, че картата си е активна), но не иска да зарежда страниците! Пробвах я на iPhone 4 и там си тръгва. Най интересното е,че като сложа картата от iphone-а на iPad-a пак не иска да тръгне, което ще рече, че проблема е в iPad-a. Някаква идея какво може да е?

Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Alxx®

    10

  • shemesh

    7

  • KurtiMakarov

    6

  • bajgosho

    5

Recommended Posts

  • 0

Не знам дали има значение, но да кажа какво се оказа, ако случайно се случи на някой. Когато направих 1вия път рестор не го бях направил с поставена микро сим карта вътре. Втория път ми изписа някаква грешка (16..) , която беше именно да сложа карта. Сложих, ресторнах и сега всичко е тип топ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-интересното е,че явно някоя от програмите,които инсталирам прави конфликт и се прецаква мобилния нет,защото отново спря...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, мисля да сложа на айпада GoWeb Unlimited от Глобул, в момента тече промоция с 5 лв месечна такса, има ли някой с това 3G, ако може да сподели впечатленията си:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам един приятел с това и честно да ти кажа не ти го препоръчвам.С тва "unlimited" маи ще трябва да се заничае комисията за защита на потребителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе то в България още като излезеш на улицата и хоп вече си прецакан с нещо, искам да си избера по-малкото зло, така или иначе ще взема мобилен нет, но поне ще плащам смешна месечна такса а и почти вече по заведенията има Wi Fi навсякъде, на мен ми трябва, когато сме за риба само да си влизам в любимия ми форум:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доволен...я обясни-цена, скорост...

Аз досега си ползвах хотспот-а, ама се замислям за карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Промоционалната цена за месечния абонамент е валидна за първите 3 (три) месеца от първата година и първите 3 (три) месеца от втората година на двугодишния договор.

През останалите месеци е 19лв.

На виваком са по-добре: http://www.vivacom.bg/bg/residential/prices_and_services/mobilni_uslugi/mobilni_abonamentni/traffic/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отговарям на Pe6o666 - цена 8 лв. и нещо - 750Mb - скорост.... зависи къде си, ако има 3G покритие - разкош, но ако си някъде по пътищата си на EDGE и естествено е ...по-слабичко. След минаването на 750Mb - не те изключват, пада скоростта. Това аз лично още не съм го виждал и не зная как стои. 750 все пак е доста много.

Но никъде (в държавицата ни) не съм оставал без покритие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хмм, я ела на г@за на географията, където се връщаме в едно по-готино време, дето сигнала беше тука има-тука нема помните ли с ония големките тухли Бенефоните, на два пъти ми изчезна сигнала на Виваком, а на Глобул беше фул(става въпрос за два еднакви айфона:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аиде някой да сподели,ако

има впечатления от "бисквитката"

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ползвам Глобул- 1000МВ на МАХ,след това падане до 128kbps и още надолу , ако надхвърлиш с 30% включените МВ на месец!.Ако е на EDGE бавничко!3G - ОК.На промоция са 3 + 3 месеца както е написал колегата по-горе,разликата, е че при 2 години договор таксата е 14лв. за останалия период.Ако си бил редовен платец ти подаряват и 3G интернет модем.И ако си абонат за ползването на две услуги ползваш 10% отстъпка от сметката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте ,имам странен проблем ,днес си взех карта на Мтел за мобилен нет на Ipada 750mb и след това пада на 128kbps неограничен .Проблема е , че неще да тръгне 3G нет ,а само EDGE .Ipad-a e джейлнат , 5.0.1 firmware .Ресетвах мрежите , ресетвах и Ipad-a не даде ефект .Инсталирах SBsettings и взе ,че стана с него когато задам ON на 3G. Как може да се реши проблема без нуждата от SBsettings , и това някакъв бъг от джейла ли е ?? Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пуснал ли си си 3G-то от менюто на iPad-а?

По подразбиране ти е изключен,ако не ме лъже паметта.

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така като гледам никой ,защо тогава не тръгва има си добро покритие ? Джейла си стана без никакви грешки или нещо омазано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,имам проблем с мобилния интернет от Виваком-от време на време изчезва и за да се появи наново трябва да го рестартна.Телефона е 2G,3.1.2.Доста е дразнещо,тъкмо си нагласих пушовете и Вайбъра и не мога да ги ползвам като хората.Моля за помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма оправия. Типът мрежа на свиваком е такъв, че ако имаш активно повикване(тел-а е превключил на гсм) - няма нет. Обратното е че по време на активна нет сесия няма да можеш да получаваш обаждания - ще им казва че си извън обхват. Купи си апарат с umts(3G) мрежа...

П.П. Заобиколно решение е вместо рестарт на целия телефон, да ресваш само ком центъра с терминал - става бързичко, даже може и готов шорткът с командата да си направиш директно в терминала.

Логваш се:

su

pass: alpine

пишеш

killall CommCenter и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това за мрежата го чувам от доста места! Аз съм на Vivatel,постоянно ми е пуснат мобилния нет и доста често го ползвам,по вереме на използването на интернета през картата получавам обаждания,и никои не се оплакап да неможе да се свърже с мен! Или аз пак нещо не разбирам?

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Курти, тва за което говориш както каза Шамана не се отнася за 2Г все пак. Но ... така като се сетя, е същото и на 4-ката когато ползваш интернет-а през EDGE. Много рядко човек може да се свърже, дискутирано е и на др места. И при всичко хубаво, само това ме дразни, когато сърфирам и нямам обхват :( Така да се каже. Чудя се с по-нова карта дали няма да стане ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не разбра ли че трябва да ползваш(и да има съответно) 3Г покритие?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи ли това,че проблема не е а в телефона а в оператора и ако сложа мтелска карта нема да го има този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...