Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Мога ли да изкарам звука от разговорите през USB?


mariankalfov

Въпрос

Здравейте, въпросът ми е дали има вариант да се изкара звука от разговорите на телефона през USB? Целта ми е следната. CD-то в колата има функция да управлява Ipod и Iphone. Всичко до тук е супер музиката дъни яката, но реших да пробвам дали ще се чуват и разговорите. Резултатът беше отрицателен. Та идеята ми както се досещате е да се опитам да го ползвам като Handsfree, като ползвам микрофона на телефона, а звука слушам през тон-колоните. Свързването става единствено чрез USB. Прави ми впечатление, че има режим APPMODE, в който звука на приложенията се чува на говорителите. Според Вас дали идеята ми е изпълнима?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Виж по време на разговор, дали на дисплея на айфона ти излиза опция за пренасочване на разговора, както е при свързан блутуут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще пробвам. Мисля, че нямаше, но дори и да има няма ли по този начин да ми забрани микрофона на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да е в режим APPMODE трябва звука да излиза от колоната(долу) а не от слушалката.

При Phone.app звука може да излиза съответно от слушалката и от колонката.

Пробвай при разговор да вкл. "Speaker" - тогава може да се получи това което искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Навремето се возих в една А8-ца и шофера както си караше и му звънна тилифона. Натисна копче на волана и вдигна и си проведе разговор по уредбата (колоните и микрофон до сенника). Всичко това стана с bluetooth.

Та мисълта ми е че може би стереото поддържа само iPod ама не и handsfree.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвал съм и става с FM трансмитер. Неудобството е, че ако някой е на твоята честота може да те подслушва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...