Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Страниците ми се пълнят с празни bookmarks ?


loudidd

Въпрос

Инсталирах си няколко приложения през itunes и забелязах, че иконките им са разхвърляни из страниците, има празни места или пък напълно празни страници....всичките 11 са налични!

Когато кликна на някое празно място ми се отваря сафари и празна страница...тоест на празните места из 11-те страници има скрити линкове!!!

Тръгнах да ги трия, изтрих всички (някои инсталирани приложения не ми се показваха и се надявах като изтрия скритите bookmarks да ми се появят) ....след като изтрих всички празни места, на които ми се появиха хиксчета, рестартирах телефона, за да видя дали ще ми се появят иконите на инсталираните приложения, все пак освободих много място!

След рестарта - отново имах 11 страници, отново пълни със скрити линкове. Вече няколко пъти ги трия с надежда да свършат,намалявам страниците на 5, рестартирам и пак същото....11 страници. Тъй като ми омръзна да трия, питам Ви къде се намират тези проклети bookmarks дето ми пълнят страниците, за да ги изтрия наведнъж?

Предполагам някое инсталирано приложение или игра е виновника в случая!!!

3G , 3.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Виж дали случайно нямаш инсталирано iBlank от Cydia, ако го имаш ги махни чрез него, ако ли не влез в /var/mobile/Library/WebClips и изтрий всички папки в нея папка, след което рестарт/респринг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих го по втория начин, чрез iFile, рестарт и сега всичко е ОК. Благодаря за бързата помощ :drinkingcheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...