Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ping! + PingChat! 2


dirtyrule

Recommended Posts

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • netmonk

    13

  • BANNN

    9

  • The Shaman

    4

  • Nixing

    4

Топ автори в тази тема

Инсталирах го,стартирах го,на ектана излиза надпис "connecting,please wait!" и до там?!Чаках поне 10мин и все същото.Рестартирах и пак-без промяна.Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък много пичове ми писаха и аз им отговорих и до там. Само пробват, а не отговарят! :poke:

Но при мен работи, защото с Jorky_pld го тестваме почти всеки ден :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

genie,

ето една идея. Отвори първа страница на тази тема и прочети постовете :rolleyes:

GPower, при вас работи без грешка, защото сте ФО. ФО няма проблем с пуш, а само хактивираните - това поне успях да прочета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам никакви проблеми, тествах го поне 100 пъти, нито един път не отказа :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от приложението но излезе едно проблемче.И аз като повечето изтеглих Fix-са защото не се стартираше приложението, но няколко минути след това взе да ми претопля телефона и да ми смъква батерията много рязко.И друг път ми се е случвало това и решавам проблема с рестор.Приключих с рестора и нарочно не съм теглил качал и каквото и да било друго с телефона да засека дали ще ми смъква батерията по същия начин и се оказа че си е както преди жив и здрав.На следващия ден качам пак iPing заедно с Fix-са и до 20 мин пак започна да грее телефона и да яде батерията.

Други не виждам с този проблем но аз 2 пъти качам приложението и 2 пъти един и същ проблем.

С 2G FW 3.0 съм в момента. Сега пак ще правя рестор и мисля да мина на 3.1 и да видим дали ще остане проблема.

Много ме зарадва приложението ама ... как да го ползвам ако батерията ще ми пада за няколко часа :confused:

Ако имате и някъкви съвети , идеи и каквото и да било с радост ще ги пробвам и тях но като за начало мисля да направя рестора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата щеше да е страшна ако не се използваше интернет за изпращане на съобщенията(както при BlackBerry - pin), не мислите ли!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 3.1 и нямам никакъв проблем.Не сам инсталирвал никакъв Fix .Та дори не го знам за какво служи :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах на 3.1 както бях планувал и наистина проблема изчезна само незнам на какво ли ще се дължи това да хаби батерия на 3.0 ама както и да е :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми 3.0 OS по принцип си е доста бъгава. При 3.1.x са оправени доста неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би е смешно, че не съм си давал сметка, но при изпращане и получаване на push съобщения се генерира трафик и по wifi и по мобилен интернет. :mytwocents:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже изпращам съобщения на хора, които са си дали id а не получавам отговорите, моето предположение е, че при вас push не работи коректно. Добър начин да проверите дали push наистина работи е като използвате програмата iPush Test. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

My ID : molivablue . Обаче в посоченият сорс няма Push Fix ?????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Push Fix от Сидия вече се казва Youtube Fix, защото не оправя Push а само YouTube. Засега, единственото решение, което съм открил, че работи е предложеното от mupo в една друга тема: http://pushfix.info/ но е платено. Аз съм с това нещо и работи безотказно. Сума ти неща изпробвах, но се оказва, че за хактивираните телефони не се генерира уникален цифров отпечатък и затова не могат да получавати и изпращат коректно push съобщения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви за всеки случай още един source за pushfix.

http://repo.beyouriphone.com/

Cydia/Manage/Sources/Edit/Add/http://repo.beyouriphone.com/Add Source и сте готови...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де.. защо не ми бачка Пуш Фикса на 2Г-то... прочетох и неща от където се било оправяло... ама не ми вдъхват доверие..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...