Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple увеличава продукцията на iPhone 5 до 150 000 бройки на ден


Vancuver

Recommended Posts

foxconn-factory.jpg

Всички с нетърпение очакваме пускането на iPhone 5 от Apple. Докато компанията от Купертино тепърва трябва да обяви кога ще започнат продажбите, производството стига 150 000 бройки на ден.

Foxconn очакват да направят 5-6 милиона доставки през септември и според DigiTimes, които цитират индустриални източници, от поточните линии в китайските им фабрики излизат 150 000 бройки на ден. През последната четвърт на годината от Foxconn се очаква да доставят 22 милиона броя iPhone 5.

Междувременно други производители на части твърдят, че работят на пълни обороти. Такива са Largan Precision (обективи), TPK Holding (сензорни панели), G-Tech Optoelectronics (стъкла), Simply и Dynapak (батерии).

Apple очевидно прави всичко възможно, за да се гарантират достатъчно налични бройки от петата генерация на iPhone. Това увеличение на производството и спадът в доставките на iPhone 4 ни показва, че представянето на новото устройство ще стане до седмици.

Източник: Cult of Mac

Този пост беше повишен в статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ще бъде ако продажбите не оправдаят очакванията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@localhost - Просто няма как да се случи. Истерията е огромна!

Редактирано от veravera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека разсъждаваме логично:

1. Предишните модели 3 и 4 са достатъчно издръжливи и все още има много хора, които ги използват. Аз лично имам и 2-та и не възнямерявам да си купувам 5-ца поне в близките 5-6 месеца.

2. Операторите предлагат апаратите обикновенно с план за 2 години, а 4-та излезе юни 2010-та. Все още доста хора са на старите планове и няма как да се прехвърлят.

Но все пак го има и другият фактор: ВИЖТЕ МЕ КОЛКО СЪМ "COOL" С НОВИЯ ТЕЛЕФОН :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките тези причини, които си посочил, съществуваха и при предишните премиери. Това не им попречи да реализират космически продажби. И сега ще е така 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вчера едно приятелче ми каза, че негови пряители от USA са му казали, че вече имат iPhone 5. :tooth: Казах му да не вярва на тия неща, ама почвам да си мисля, че до няколко дни ще бъде пуснат в щатите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да организират подобаващо събитие за представянето му.

Няма да го пуснат тихомълком. Не е в стила на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за да организират събития, то трябва да е поне 1 месец напред във времето, така че явно имат сериозни проблеми щом до днес 12 септември нищо официално няма. Не знам възможно ли е изобщо да не представят нов продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, поне ако не друго, iCloud и IOS5 ще бъдат представени тази есен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне малка залъгалка има, то и четворката все още може да изкара до февруари март според мен. Дори прехваления СГС2 не ми хваща окото в директно сравнение между двата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще има нов, все пак толкова истории, статии и слухове се изписаха в интернет. Относно четоворката, ppi-то му е голямата работа, защото дори айпада изглежда грозен в сравнение с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали се произвеждат 150хил на ден, но само не ми е ясно кога ще е този "event" ако навсякъде се тръби, че преордърите почват от 30-ти? Преди ако не се лъжа се знаеше за презентацията поне 10-15 дена преди това?! Само да не си останем накрая със 150хил на ден 4-ки с нова камера и нов процесор :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, всичко сочи към нов модел iPhone с доста подобрения, но нека изчакаме и да видим, сега можем да си правим само проветрение на устите и нищо, по логично е да излезе първо пък коментарите след това ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

profusion ти какво очакваш да е? Това сигурно ще са най големите новости по хардуера!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не очаквам, просто се чудя кога ще е конференцията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

то се очакваше и за WWDC, но останахме и тогава с пръст в ***

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...