Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с AppStore


pony_stz

Recommended Posts

Здравейте ,имам един проблем с апстора.С хакинтош съм сноу леопард 10.6.8 имам и лион и на двете инсталаций не ме логва в апстора изкарвами следния проблем:"Your device or computer could not be verified. Contact support for assistance."Изчел съм сумати материал за този проблем и не става ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си дал никакви подробности за машината, но проблема ти на 99% е свързан с липсата на вградена мрежа. Използвай адекватен за всяка версия (Lion/Snow) начин да добавиш мрежовата карта на дъното да се вижда като вградена. За снежко става лесно, добавяш EthernetBuiltIn=yes в com.apple.Boot.plist. За Лео е малко по-различно. Може да се наложи да смениш и boot лоудъра, хамелеона имаше проблеми с някои версии. Най добре е да прочетеш в insanelymac.com.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем. Значи от мрежата е и трябва с някакъв EFI да я вкараш само като Ethernet.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е мрежата да ти е en0, а безжичната en1. За останалото използвай EFIStudio.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква информация искаш да ти дам за машината?Използвам само безжична мрежа.Днес ще кача плист файла да го видите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай на skype че ще изфлудим темата. Или си качи 10.6.7 където това го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай на skype че ще изфлудим темата. Или си качи 10.6.7 където това го няма.

skype:pony_stz ако искаш ми пиши там :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oправих го просто добавих към plist файла долния ред и всичко работи перфектно.Ако някой е имал същия проблем и е пробвал да го реши като изтрие Library/preferences/systemconfiguration/Networkinterfaces.plist и не е свършило работа нека добави следния ред в boot plist файла.При мен проработи.Мерси много за помоща.

<key>PciRoot</key>

<string>1</string>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...