Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с качването на музика върху флашка


pristrasten

Recommended Posts

Здравейте, проблемът ми е следният: качвам си музика на USB флаш памет от мак-а която да слушам в колата. Там идва и проблема папките са ми разбъркани не са подред 1/2/3/4 ами са /14/16/17 и т.н. също така ми прескача през няколко песни пример: пускам 1ва песен от папка "18" свършва и прескача песен 2-3 и отива на 4 която е всъщност номер 2. Купих си нова флашка, проблема си остана ... пробвах да си форматирам флашката и да слoжа песни от windows при което нямам проблем всичко си е както трябва и предполагам не е от CD-то в колата.... някакви идеи къде бъркам понеже нямам windows на мак-а, а не е удобно да търся компютър с windows всеки път когато искам да си кача песен....

Възможно ли е проблема да идва от формата на флашката сега гледам в Disc Utility-to има доста варианти Mac OS (journaled), MS-DOS (FAT) ....

П.С. Не съм компютърен разбирач, ако предположението ми е смешно моля да ме извините и ако някой може да ми помогне благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е, нужно ли беше да цитираш целия чаршаф??? Тия правила, май за нищо ги нямате?

Принципно мисля, че трябва да си я форматирал във фат32, ама предполагам че друга файлова система СД-то ти в колата няма да чете, ама за всеки случай е преформатирай и пробвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема с моето питане пиша тук.

При мен проблема с флашката е, че когато изтрия нещо от нея, въпросното естественно го няма но свободната памет не се увеличава. Остава си толкова колкото е била преди да изтрия файла.

Ако на някой му хрумва нещо....

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, бекъп - ни си нужното и я форматирай. Компът ти маже нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема с моето питане пиша тук.

При мен проблема с флашката е, че когато изтрия нещо от нея, въпросното естественно го няма но свободната памет не се увеличава. Остава си толкова колкото е била преди да изтрия файла.

Ако на някой му хрумва нещо....

Благодаря.

Изпразвай си кошчето,преди да я Eject-неш, файловете се relocate-ват там и ти не ги виждаш, но все още са на нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Форматирам я и пак нищо. Ще пробвам с кошчето. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...