Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Входящ тест във форума


tonygti

Въпрос

Имам едно предложение, което минала нощ изсънувах. Не е много лесно осъществимо, но пък си мисля, че би било доста ефективно. Ето за какво иде реч:

При регистрацията си във форума, всеки нов потребител да няма право да пише нови мнения, а само да може да разглежда и чете. В същото време да има отворен тест с да 10-20 затворени въпроса, с по няколко отговора и само един верен. Въпросите да бъдат извадени от раздел "Правила на форума". Да са някакви елементарни, но все пак такива, че ако не си прочел поне веднъж правилата, да не можеш да отговориш. Ако потребител реши теста без нито една грешка вече да може да пише във форума. Ако сбърка на някой от въпросите, да не му се позволява това нещо и той пак ще трябва да отваря и да чете. Като е по-добре при грешен отговор, системата да не показва кой е грешния отговор. Така ще е малко по труднично, но пък по-ефикасно.

Това е моето предложение. Ако шефовете решат, може да го осъществят. Така ще си намалят собствената работа.

Поздрави :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

А дипломи за завършено форумно образование ще има ли :Wink: Аз ще искам да си сложа една на стената, та като идват разни баби и лели вкъщи да и се радват и да имат повод да ме щипкат по бузките(тези, не онези)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама то ако го има това, няма да има нужда такава стагнация от класната, защото учениците ще си бъдат научили уроците... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без да звучи грубо, ама ти май не си наясно последно време колко малоумни и неграмотно зададени въпроси има във форума от потребители с по един пост. Така, че не се обаждай неподготвен. А ако имаш нещо предвид, що не ми намериш постовете, които смяташ, че трябва да отидат в тема "Бисери и куриози" и не ги постнеш там??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както казваш: "от потребители с по един пост" и това според теб е достатъчно за осъдителна присъда :eek: Кака ще ме поправи, че незнанието не е оправдание, но все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама каква осъдителна присъда бе човек. Това е за новорегистрирани потребители. Кака постоянно прави забележки, че не четат правилата. Е в тоя случай няма как да се каже такова нещо, а при нарушение направо да има големи санкции и това е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Без да звуча грубо, но е забавно кой точно дава предложението. :mrgreen:

:Wink: Пълна безмислица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ахахахахахахахахахахахахахахахахахах

Убихте ме!

Явно Кака не ви харесва, то не беше лелче, не беше вуйна, сега пък–класна..... :rolling:

Иначе "сериозно"– абе има забавно, но и рационално зърно в предложението на tonygti лично в моя полза, защото, като гледам, май най–вече върху мойто крехко гръбче се стовари тежестта (особено последните 10-ина дни) да се разправям с мързеливите и непослушните, и един подобен тест определено би ме разтоварил...

Обаче– от друга гледна точка, нали трябва някой да преглежда и оценява тестовете , и познайте на кого колегите ще "преотстъпят" честта... :Wink: , та ще стане – "Обърнал се Илия, като погледнал–пак в тия".:rolling:

А пък ако съвсем сериозно - tonygti, абе колкото и да ме изкушаваш, това все пак е форум, бе....Че съм "форумен гестаповец №1" вече е доказано, ама ако и това, дето го предлагаш се въведе, направо за шеф на концлагер ще ме обявят в нета... :rolling:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@tonygti, да бъдем откровени:

Ако имаше такъв тест, ти и много други от текущите потребители не биха го минали. Визирам, че е парадоксално точно ти да даваш подобно предложение, при положение, че имаше титла "Аз спамя, а ти?". Такова нещо няма в никой форум и няма да има, защото, ако си чувал, уебът е място за свободно изразяване.

Капиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми форум е, но все пак не е какъв да е форум от типа общи приказки, а с точно определена цел и тематика и тук не мисля, че има място за всеки. Поправете ме ако греша. :Wink:

Относно теста, той като се направи един път няма да се пипа повече, а резултатите би трябвало да излизат автоматично. Защото естествено си е трудоемко човек да се занимава с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля темата за ненужна! Тони точно от тебе не го очаквах, ако не беше кака, да си АУТ. :hmmm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всяко нещо си има граници и определено ако това предложение се осъществи границата ще се прекрачи.

Няма нужда да разпъваме "телени мрежи", за да научим потребителите да спазват правилата.

П.П. Не се нахвърляйте на tonygti, а просто изкажете мнението си без да нападате когото и да е, като гледате чрез мнението си да убедите събеседника си че не е прав. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ШШШШШШШ, :shhh: :shhh: :shhh:

Без кавги, моля.Няма лошо да се предлага, а това, че подобни предложения излизат от препатил и поправен, е повече от заслужаващо адмирации... :clap 2: :clap 2:

А пък за мен лично е комплимент– значи не напразно навиквам и се карам, има и хора, дето възприемат. :Wink:

Така, че .....миррррррррно :salute: , да не чувам критики за метода "Макаренко".... :)

Явно темата е готова за НОВ СПАМ, дали да не я местя в говорилня...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...