Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone Apple event 04 Октомври


profusion

Recommended Posts

И в този ред на мисли вече си представям :

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кво всички пъшкате по тва Сири като че ли тук ще влезне в употреба? Докъто ви разбере с акцента кво искате да му кажете ще го свършите 5 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и ТАМ няма да влезе. Когато почнат да се правят безсмислени (поне за момента) неща, значи вече се чудят какво да предложат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който е очаквал iPhone, с холограмата и тем подобните шитни, като на клипчето дето се въртеше в нета и е вярвал на него, нормално да е разочарован. Излезе iPhone, какъвто реално се очакваше, какво повече може да се измисли на този етап. Аз лично се надявах на 4 инча дисплей, но живи здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко си противоречиш, не мислиш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне да го бяха пуснали с малко по-добри параметри от Самсунг Галакси S2:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, заради дисплейя половината във форума пишат:"Ба*ти тапия iPhone, очаквах много повече", а съм сигурен че 60% от тях пак ще си го купят. Единствено дисплейя не оправда очакванията + евентуално лек "фейс лифт".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде който иска да гледа keynote-то

http://events.apple....vent/index.html

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне да го бяха пуснали с малко по-добри параметри от Самсунг Галакси S2:)

Като толкова ти харесват параметрите на S2 защо не си го вземеш? Имал ли си въобще някога телефон с Андроид?

Тия сравнения са ми толкова смешни. И Dell-ът ми е с много по-добри характеристики от Air-а, но познай кой се държи по-стабилно и по-безпроблемно... ;)

(тайната е в операционната система - може и извънземен хардуер да имаш, но ако няма читава ОС...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм доволен, че оставиха същия дисплей. Според мен, големината му е оптимална за работа с една ръка. По-голям дисплей трябва да върви с приставка за удължаване на палеца, за да може безпроблемно да се достигат всички точки по него, без да е необходимо да прехващаш телефона или да си помагаш с другата ръка. Все пак масовият потребител няма пианистки пръсти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като толкова ти харесват параметрите на S2 защо не си го вземеш? Имал ли си въобще някога телефон с Андроид?

Тия сравнения са ми толкова смешни. И Dell-ът ми е с много по-добри характеристики от Air-а, но познай кой се държи по-стабилно и по-безпроблемно... ;)

(тайната е в операционната система - може и извънземен хардуер да имаш, но ако няма читава ОС...)

Не с лошо де:) Всеки изразява мнение. Моето е, че хората са разочаровани от това което видяха, очакваха повече. След като има толкова сериозна конкуренция в лицето на Самсунг, трябваше новия телефон да е поне малко по-добър от S2, а не добър колкото него. И не става дума какво аз бих си купил, а какво биха си купили хората при тези равни условия и според мен S2 имат предимство. Не показваш по-добро от конкуренцията значи признаваш, че към този момент те са достигнали върха и то преди теб. Не говоря против някой или нещо, говоря по принцип. Хората очакваха нещо невиждано до сега, свръх нова технология, на всякъде по света е било лудница в очакване на това, не говоря ей така, а мои приятели които живеят в различни краища на света ми казаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple направиха нещо иновативно още от iPhone 2G, който още работи и хората си го ползват с голям кеф. От излизането му всички си мислят, че всеки нов техен модел трябва да е иновативен. Не можете ли да разберете, че Apple не гони по-добър хардуер, по-голям дисплей или изобщо устройството им да е най или по от другите. Те гонят производителснот, батерия, здравина и качество. За мен те го постигат. Аз съм доволен от новия модел който презентираха и с нетърпение чакам да си го взема. На 100% съм сигорен, че производителността му ще е в пъти по добра от iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам - при две различни операционни системи не може да гледаш характеристиките и да правиш директни сравнения. Всяка ОС използва по много различен начин наличните ресурси - на една може да и стигат 256 рам, но друга да иска поне 512 за безпроблемна работа. Или съответно по-бърз процесор и т.н.

Казваш, че няма свръх нова технология - от Live Blog-овете не се разбра толкова добре, но прегледай видеото (няколко поста по-нагоре го има) - виж частта за Siri и искам пак да кажеш дали според теб това не е "свръх нова технология". :) И тук нека не намесваме дали "това ще работи на Български" или не. Според мен няма никакво значение дали си в България, Щатите или Дагестан - всеки човек, говорещ английски над средното ниво, би се оправил със Siri (поне според мен).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не твърдя обратното, но имам предвид, че масата хора така разбират нещата. Все пак ние сме една много малка част от потребителите:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм ценял труда на Vlad, но не ми е първа необходимост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм ползвал личен телефон или компютър на български. Така че ми е безразлично.

Свикнал съм на английски още от както нямаше преводи на операционните системи и програмите, дори много по трудно се оправям с български интерфейс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега тегля GM версията на iOS 5. Уж пише, че нямало проблеми да се инсталира без developer акаунт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да се намери начин да се "отключи" Siri за iPad 1,2

Редактирано от elwin
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е уникален..в същата съвършена визия....всичко ново просто го прави...звяр!Ще разбие пазара!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих 5.0 GM. Много добре се държи с 3GS! Слага се без developer account, само трябва да има iTunes 10.5 beta.

Ако някой има желание да експериментира - ето линкове:

http://cydiahelp.com/download-ios-5-gm-firmware-ipsw-for-iphone-4-ipad-2-ipod-touch/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм джейлвал. А и засега не мисля. :smile:

Edit:

Сега забелязах нещо. В Music (вече се казва така, а не iPod) като обърна телефона в Landscape режим, докато зарежда обложките на албумите крашва и ме изхвърля от приложението. Имам качени 500 песни, не е като да са толкова много и да затормозяват нещо...

Edit 2:

Почна се с "хубавите" цени:

Black or White iPhone 4S 64GB (Factory Unlocked) - $1423.50

Black or White iPhone 4S 32GB (Factory Unlocked) - $1298.50

Black or White iPhone 4S 16GB (Factory Unlocked) - $1198.50

http://negrielectronics.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...