Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple обяви рекордни заявки за iPhone 4S през първите 24 часа.


o3Mo

Recommended Posts

Заявките за телефона с непроменен дизайн са достагнали 1 милион устройства само за 1 ден. Зад предишния рекорд седеше iPhone 4 с 600 000 поръчки, но сега летвата се вдигна много.

"Ние сме изумени от невероятния отговор на нашите клиент за iPhone 4S", каза Philip Schiller. "През първия ден предварителните поръчки за iPhone 4S са най-много в сравнение с всеки друг нов продукт, който Apple някога е представял и ние сме развълнувани, че клиентите обичат iPhone 4S толкова, колкото и ние"

Източник : iClarified

Редактирано от o3Mo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И според мен не са много. Само от нашия форум 79 човека го чакаме с нетърпение :tooth: :tooth:

btw хубаво си написал новината, а кой е източника?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заявките за телефона с непроменен дизайн са достагнали 1 милион устройства само за 1 ден. Зад предишния рекорд седеше iPhone 4 с 600 000 поръчки, но сега летвата се вдигна много.

"Ние сме изумени от невероятния отговор на нашите клиент за iPhone 4S", каза Philip Schiller. "През първия ден предварителните поръчки за iPhone 4S са най-много в сравнение с всеки друг нов продукт, който Apple някога е представял и ние сме развълнувани, че клиентите обичат iPhone 4S толкова, колкото и ние"

Източник : iClarified

Добави към чакащите +1, че и моя се чака да пристигне в Англия. :)

Редактирано от o3Mo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, ако това е истина, не малка част от тия бройки са в резултат от смъртта на Стиви. Велик човек беше и много се изписа за него последните дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз започвам да си мисля , че С.ДЖ. е починал преди обявената дата и затова "в последния момент" решиха да е "ден преди смъртта му " въпросната презентация на удивителния телефон . Аз няма да чакам . Сигурно няма и да го купя , ама представете си ... и SAMSUNG отлагат представянето на нов модел заради S.J.

Американците знаят как да направят филм и реклама...

Айнщайн все пак е казал - ВСИЧКО Е ОТНОСИТЕЛНО .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако от АТ&Т са 200 000, то не ми се струва невъзможно. Все пак има още много оператори по света, които го предлагат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напипвам завист в някои мнения. Така ли е? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължават да купуват с такива темпове, догодина ще имаме iPhone 4SS :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple просто искаха май да са сигурни в слуховете,че новия iPhone ще бъде повече купуван от предшественика си от хора,които даже не са го ползвали до сега.Нали имаше такава статистика.Другата година определено ще изкарат нещо революционно,тогава какви продажби ще има не е истина.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият оператор в Щатите, който ще предлага iPhone 4S е Sprint, с 52 милиона абоната по данни от 06.2011 г. Ако половината от тези поръчки са направени от Sprint абонати - това е под 1% от общия им брой клиенти, което сякаш не е много добро постижение, както се хвалят Епъл със над 10% пазарен дял при смартфоните. Така че... сякаш не е толкова много.. поне според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че е вярно , как ще си позволят от апъл да цитират неверни данни, нали веднага ще ги хванат и ще ги разпнат конкурентите. Все пак вече много оператори в много страни предлагат айфон и е напълно възможно. Дано да им върви и за напред и Джобс да се усмихва доволен от горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен това не ми се вярва да е истина! Малко попрекалиха вече с тази реклама! ...

В AppleInsider и 9to5Mac казват, че имат дори над 1 милион поръчки, така че...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то когато си Тома неверни, колкото и статистика да ти налеят, все твойто ще си знаеш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоля, да ти припомня една друга тема? Пак нещо за икономика обсъждаше там :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво те кара да си толкова твърд в преценката си, че е невъзможно клиенти да са ги направили тези поръчки? Според мен поръчките от операторите не се правят по клиентски канали в първия ден на preorder-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоле, пак мислиш на глас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При добавянето на още нови оператори в пакета всяка година е напълно възможно и нормално да има толкова поръчки. Наскоро четохме май, че Амазон продали 500 000 Киндъла за 5 дни....не че има нещо общо с Apple, но все пак да направим сравнението в потребителския интерес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако от АТ&Т са 200 000, то не ми се струва невъзможно. Все пак има още много оператори по света, които го предлагат.

Според мен точно за това има толкова много поръчки. Шото операторите, които го предлагат са повече. (или греша? :scratch: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е като знаят, че ще има такъв интерес защо не произведат повече бройки, ми сега хората трябва да чакат до края на месеца... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако сега произведат повече бройки и пазара ще се насити. Нека да има малко истерия покрай новия фонец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...