Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 2G FW 3.0 приложения


Adamov

Въпрос

Здравейте приятели. В момента, както знаете, е налична бета 2 на фирмуер 3.0. Тъй като няма още много приложения портвани за новия фирм, нека тук споделяме програмите, които НЕ са портнати специално за 3.0 но вървят без проблеми. Ето първите 3, които са инсталирани от Icy и вървят без грижа:

My Battery - показва информация за батерията.

Chronus - програма за архивиране на различни iPhone приложения.

WildEyes - мисля, че няма нужда да казвам какво представлява. Можете да разглеждате файловата система на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

FontSwap (пгограма за сменяне на шрифтовете в iPhone) също работи без никакви проблеми :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Допьлвам с Flashlight, програма, която прави екрана на фенерче :lol: мен ми е много полезна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

някой Notifications, който работи няма ли ? Че много ми липсва, след като някой ми отговори ми изтрийте поста да няма постове в тази тема отделни освен постове с дадени имена на програми :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
някой Notifications, който работи няма ли ? Че много ми липсва, след като някой ми отговори ми изтрийте поста да няма постове в тази тема отделни освен постове с дадени имена на програми :lol:

Аз от поста ти нищо не разбрах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре ще го напиша като за малоумници, които незнаят как е заглавието на темата, както и закакво се пише в тази тема:

Има ли програма която да напомня на човека, който използВУВа телефона, че има пропуснано повикване, смс или мейл чрез някакъв сигнал през определен период от време! (програма от типа REMINDER)... и след това, ако някой ми отговори, може да изтриете поста ми понеже не е по темата, но пиша тук за да погледнат само хората, които са с бетата на FW 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Добре ще го напиша като за малоумници, които незнаят как е заглавието на темата, както и закакво се пише в тази тема:

Има ли програма която да напомня на човека, който използВУВа телефона, че има пропуснано повикване, смс или мейл чрез някакъв сигнал през определен период от време! (програма от типа REMINDER)... и след това, ако някой ми отговори, може да изтриете поста ми понеже не е по темата, но пиша тук за да погледнат само хората, които са с бетата на FW 3.0

Ние сме малоумници и нямаме представа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма работеща такава, за жалост...

ThUnDeR, вместо да се закачаш можеше да го прочетеш още веднъж и щеше да го разбереш.. Аз го разбрах от първия прочит ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е аз от Notifications разбирам други Notifications, не за тези които е искал да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре а щом няма Reminder на повиквания и тем подобни... случайно да има някоя програма като iBlacklist да блокирам номера, защото има един стационарен, който ми излиза като Blocked, но си мисля, че ще го има в програмата като Blocked и да спра повиквания от него, понеже само ме притесняват!!! И не ми пука, че може после да се опитва някой друг да се свърже с мен от домашен телефон :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...