Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple записа точка срещу Samsung


Kontrero

Recommended Posts

0000131157-article2.jpg

Apple записа една победа в глобалната си патентна война срещу Samsung, след като австралийски съд забрани временно продажбата на таблета на южнокорейската компания на територията на Австралия, съобщи ВВС.

Apple обвинява Samsung, че е изкопирала тяхната технология за сензорния екран на своя Galaxy Tab 10.1.

Samsung е един от основните конкуренти на Apple на пазара на смартфони и таблети. Решението на австралийския съд ще навреди на позицията на корейската компания на австралийския пазар, защото най-вероятно ще пропусне предколедното пазаруване.

Двете компании водят съдебни битки в девет държави от април като всяка обвинява другата в нарушаване на патенти.

Apple вече постигна победа в Германия, където бяха забранени продажбите на Galaxy Tab 10.1 до произнасянето на втора инстанция.

Миналата седмица Samsung обяви, че ще се опита да спре продажбите на iPhone 4S във Франция и Италия с обвинението, че Apple е нарушил патента им за пренос на данни по 3G мрежата.

Source: Dnes.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя защото в такъв мащаб я следите тази война.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък, ми смърди на добре режисиран сеир.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от доста време не чета новините за войни, съдилища, патенти и тем подобни глупости между Епъл и други....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с вас но вижте и другата страна... има хора които се интересуват и затова тази новина съм е постнал... ако някой от модераторите прецени че не му харесва да е изтрие....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре ..... нали точно това е целта на скритата реклама или "..добре режисирания сеир" - да "..има хора които се интересуват.." :tooth:

Ще изпадна в много големи подробности, но:

преди време една лекарка ми заяви

Рекламата ви е отвратителна! -

отговорих

Идеално! Щом ти е направило впечатление и ти се е набило в кратуната, значи си е свършила работа ! А дали е отвратителна ....много важно :tooth:

Та така и в случая - хората си вършат работата - ние зяпаме и забравяме за всичко друго освен Apple и Samsung.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както обикновенно става въпрос за много, много пари нищо повече.... А и да не забравяме , че в следствие на глобалните кризисни проблеми пазарите вече не са с толкова голям потенциал както преди две , три години че и повече години..... тези които могат да плащат стават все по-малко.....

Редактирано от moloko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...