Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jet Car Stunts


johnnybravo

Recommended Posts

screenshot20091115at122.png

866370_5.jpg866370_2.jpg866370_3.jpg866370_4.jpg

Свали

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности за играта.Супер зарибяваща е и няма никакви бъгове ( поне за сега де). :mrgreen: Още едно линкче , че със старото малко бавно сваля.

DOX.bg

Свали

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта не е от най-лесните, а и особено, ако се иска да се взема gold и без retrys!Намирам я за по-трудна от Trackmainia примерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Опитах се да подкарам тази игричка, но ми се получи много странен бъг. :) С 1вото влизане ми се показва прозорец, с който играта ми съобщава, че тя иска да ми направи acc за статистиките в интернет. Като задам да създаде акаунта или там каквото иска , просто зарежда за 1-2 минути (пише Starting OpenFeint... с 1 бутон за skip) и ме изхвърля от приложението. Подобен е случаят и ако му задам да пропусне тази екстра (долната лента - „I don't want this feature" или нещо със същото значение беше) играта само зарежда за още няколко секунди и после ме изхвърля. :confused3: Пробвах с няколко поредни преинстала, рестартиране на телефона преди 1вото влизане на играта след инсталация, като постоянно съм вързан към wifi мрежа с интернет, даже и последните 2-3 пъти бях с Insomnia за всеки случай :blink: Някой да има идея защо игрицата има такова непреклонно желание да ме дропва :scratchheadblue:

П.П. - Намерих решение на проблема си :biggrin: Ако се включи безшумен режим или се сложат слушалките, играта тръгва :cool: (в последствие разбрах, че това е бъг само на 1ва генерация iPhone :lol: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Update: JetCarStunts-v1.1

Свали

-- Вто Дек 29, 2009 10:34 pm --

Update: Jet Car Stunts v.1.2

screenshot20091229at103.png

Свали

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
What's new in Version 1.3

Ghost Racing through challenges and replays, downloading replays connected to leaderboards, score tables with friends list, updated menu system, and various bug fixes.

Свали

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Jet Car Stunts 1.4.0

Свали

What's New In Version 1.4.0

Level Packs have been added to the game via DLC. iOS 4.0 enhancements - full screen anti-aliasing on the iPhone 3GS and the iPod 3rd gen, iPhone 4 Retina Display support, and task switching.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Много добра игра, за мен лично едно от най-добрите управления за такъв тип игри. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен управлението, цялата игра "кипи" от креативност, като с това много интелигентно подхожда към уменията на играча!Според мен Jet Car Stunts е една чудесна надстройка над Trackmania серията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Jet Car Stunts v1.4.3 - UPDATE

What's New In Version 1.4.3

Restore button added for the paid DLC. Upgrade to Openfeint 2.6.1 to resolve issues with Openfeint 2.5.1 - namely the white screen on start up on some devices.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Jet Car Stunts 1.4.4

Свали

What's new in Version 1.4.4

Improved frame rate enhancement on all devices on iOS 4 and above - very super smooth.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...