Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Не виждам съдържанието в iTunes.app.


DreamcatcheR

Въпрос

Имам проблем с iTunes app-a на телефона. Като вляза и където и да цъкна не ми излизат песните - само черният бар за скролиране отдясно. Някакъв бъг е вероятно. Мисля, че се получи след като сложих къстъм ФВ или след като направих ънлок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не знам дали може и това да засегне, но всички джейлнали с blackra1n имат разнородни проблемчета с push;youtube ;mail и т.н. Пробвай да инсталираш pushfix от сидиа - МОЖЕ БИ ще имаш резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За жалост не стана..

Ето един скрийн да се види какъв точно е проблемът:

img0033n.png

Там където е черния бар - там трябва да се траковете. Навсякъде в itunes.app ми излизат по този начин - и топ 10, и видеота...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преинсталирай MobileSubstrate и спри със спама, тъй като това няма нищо общо с iTunes 9.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложих ъпдейта на MobileSusbstrate вчера. Все пак преинсталирах го и отново същата работа като на скрийна горе.

Много добре знам, че няма нищо общо с iTunes 9. Нарочно не пускам тема, за да не си навлека гнева на колежката ти от модераторския екип.

Аз топик изцяло касаещ itunes.app не можах да открия - затова писах тук.

Sladichuk: Гневът на колежката си навлече още с първия въпрос, и то точно по причината, посочена от mupo, защото точно в такива случаи (обратно на масовата практика за нищо и никакво, по което има писано, да се пускат нови теми) следва да отвориш скромничка, малка , свита като мишцица–гризанка темичка :Wink: в "Трикове, проблеми....", или да пишеш в най–подходящата, близко до подозрителния проблем тема, но понеже заподозрях, че "фадромката" ти е взела страха, отминах великодушно.. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този проблем възникна след излизането на 3.0 и след ъпдейт на MobileSubstrate се оправи.

Опитай с преинсталация на WinterBoard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преинсталирах - не стана.

Махнах изцяло Winterboard, рестартирах и проблемът пак е на лице.

С winterboard ползвах само Logos и Tap2unlock.

Програмите от Сидия, които съм инсталирал са:

AppSync, blacksnow, CyDelete, Cyntact, 5icondock, 5column springboard, ifile, iphonetic, lockdown, locksreen clock hide, makeitmine, mcallshow, pushfix, rename, sbsettings, universal search, yourtube, mcoolphone.

пп. Не знам дали има връзка, но забелязвам, че всеки път като правя нещо по настройките на логото и след това дисплея не ми реагира на допир. Оправя се само с свързване към PC и рестарт с Home+Power.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да уточня, ако някой не е разбрал - моят проблем е с itunes.app, не с app store.app :Wink:

@alxx, тази грешка и на мен ми я е изкарвало. Както каза @ammcfc, появява се като се правят някакви промени от страна на Apple. Изкарва понякога и грешки като не ти е добра интернет връзката или въобще нямаш достъп в момента до интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както казах като излезе jailbreak за 3.0 имаше проблем с iTunes.app и saurik изкара ъпдейт на MobileSubstrate който оправя проблема.

Опитай следното: деинсталирай MobileSubstrate, с него трябва да се махнат и приложенията които го използват като WinterBoard, CyDelete, Cyntact, 5icondock, 5column springboard и т.н., рестартирай и след това инсталирай приложенията си отново.

Проблема със сигурност не е от Cyntact, iFile, iPhonetic, MakeItMine и SBSettings защото ги ползвам и при мен всичко е наред. Съмнява ме да не би проблема да идва от 5column springboard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Mupo, не се получи. Даже се появи пак проблемът с дисплея, а след това не ми и намираше WiFi мрежата (което досега не ми се бе случвало). Накрая направих рестор. И с него имах малко проблеми докато стане всичко точно, ама в крайна сметка се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпроса беше да разберем защо се получава така и да не се стига до рестор, но ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбирам, ама след като тотално ми се сбози и дори не намираше никаква WiFi мрежа (следователно не можех да вляза в Сидия и да инсталирам наново приложенията), реших да направя рестор и всичко наново.. След това инсталирах подред приложенията, като оставих за последно Winterboard и в момента като че ли няма проблеми - нито с ВиФи, нито с itunes.

пп. Не съм го ънлоквал още, а и не смятам, че май след него се пообъркаха нещата миналия път..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, разбрах те, просто съжалявам, че е трябвало да се стигне до рестор.

Щом смяташ, че проблема е в blacksn0w е трябвало първо него да сложиш, защото ако се наложи пак да правиш рестор ще си си загубил времето със слагането на всички други неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...