Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да добавим вибрация при натискане на виртуалните бутони.


BANNN

Recommended Posts

И аз не бях впечатлен от това телефона да ми вибрира когато пиша на клавиатурата, но това не е просто вибрация!

Това добавя лека вибрация когато натискате виртуалните бутони и когато отключвате и заключвате телефона си, това придава чувство, че натискате хардуерни, а не виртуални бутони. Дори когато включите безшумен режим вибрациите остават.

Всичко което трябва да направите е да изтеглите този файл.

[attachment]iphone_haptic_feedback-LOGiCWAX.rar[/attachment]

След това трябва да копирате двата plist файла от архива в /System/Library/PrivateFrameworks/Celestial.framework и да им зададете 0644 права (ако не са с такива) след което да рестартирате.

(преди това си запазете оригиналните файлове)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го в cydia от apt.hackers.nl/ и се казва keyboard vibrate tweak.Аз отдавна съм с тази програма и е доста готина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

После викайте - защо ми пада така бързо батерията?

heartagram1980, това което предлагат Hackers Dot NL е палене на трактор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с вибрацията е много добро. Прилича на Нокиа5800 на мен лично много ми харесваше, а ми и липсваше. Благодарности и от мен :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мързеливите: в сорса xsellize.com търсите "Haptic vibration OLD". Прави автоматично промяната която предлага GPower в ръководството.

П.П.Батерията не се влияе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли точното наименование на сорса xsellize.com , че нещо не го намира .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей , Вие сте факири , бе ! Царе големи ! Благодаря ! Имам чувството , че айфона , ако кихне - лек ще му намерите ... и то на момента .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В сорса beyouriphone.com намираш и теглиш hapticpro и си готов. Има и повече настройки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Действително има, но прави проблем при IGo; докато "OLD" версията - не. Затова не съм го препоръчал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Абе стана ама нещо не е както трябва. Вибрацията работи само при отключване и заключване? А програмата хаптикпро ми иска парички в сидията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не си направил нещо както трябва! Явно пропускаш някой ред! Зададе ли права на файловете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го направих както е описал Gpower в първия си пост още преди месец.За съжаление екстрата работи около 2 седмици без никакви проблеми , но сега забелязвам че вибрира само когато отключвам и заключвам телефона.Вибрацията на виртуалните бутони се усеща толкова леко , че ако телефона е в ръцете на някой който незнае че при натискане на виртуален бутон телефона трябва да вибрира ,даже няма да разбере !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави си тоя сорс http://repo.beyouriphone.com и си изтегли от там Hapticpro безплатена е. Аз пробвах по описания начин в първия пост и точно така стана като на теб. Сега съм супер доволен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

R_lakov , а преди да сложиш това репо върна ли си оригиналните файлове,(които по описанието на GPower в първия му пост трябва да се заместят с дадените от него). Всъщност ако си запазил оригиналните файлове ще те помоля да ги пратиш на kalufa33@gmail.com ..Първо бих искал да върна оригиналните файлове и след това да направя интервенцията с Hapticpro за да избегна евентуални проблеми , макар да се съмнявам че ще има такива, но по-добре да вържа попа :):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре, но това го задържах на телефона, точно 3 часа :twisted:

Точи батерията като за световно, процентите на батерията падаха толкова бързо ( Като ЦСКА от Рома :mrgreen: ) че батерията беше се стопила за тези 3 часа, до 20% :thumbdown: :hammer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ице, сложи OLD версията от xsellize - имам я от около 9мес. Ползвал съм я на три различни ОС(2.2.1/3.0/3.1) и нямам проблем с батерията. Виж ми шотовете в темата за батерии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме грабна, сложих го за проба :mrgreen: Иначе, мерси за съвета, ще го имам в предвид :drinkingcheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...