Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Да гласуваме, а?!?!


algor

Recommended Posts

На мен пък ми пречи кмета!

Тук улиците ни са като след бомбандировки!

Като излезна с джипа, бъбреците на сол стават.

С другата, морска болест хващам.

Май решението за следващите четири години е ховъркрафт :smile:

Или такова:

post-217-0-93204900-1320003018_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истински празник за България, ш@баните комунисти загубиха :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не се радвам, нито че едните спечелиха, нито че другите загубиха. Герб за мен не са алтернативата и по-точно не са структурата, която е нужна на България. Те са по-скоро олицетворение на една друга структура - тази на мутрите и са тясно свързани с нея. По начина, по който бяха проведени и спечелени тези избори ясно показа как с лека ръка беше погазена демокрацията, в частност свободата на словото и правото на свободен избор, два от основните фактора на демокрацията. Не съм съгласен и с това, че цялата власт трябва да е в ръцете на една партия, в случая на един човек, защото това автоматично води до тоталитаризъм, което е силно не желано от мен. Плевнелиев не беше за този пост, той дори не го искаше и преди няколко месеца в едно интервю ясно изрази мнението си , че не става за президент, но уви след нареждане на шефа явно е свел глава - такъв президент не ми трябва, президентската институция трябва да е автономна и да е коректив на правителството, не негов подчинен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

389823_2285595578195_1198055965_32133102_552858162_n.jpg

Баси...Че са нагли демагози и лъжци, знаех от предходната предизборна кампания... Но това – боже, колко слепци има в тая държава...Че и тук, във форума... И писмен документ ако им е малко....

Когато фактите говорят, и обожествяващите се (пък ако ще и не с 2Б, с 3Б да са им инициалите) трябва да замълчат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нагли демагози могат да бъдат само наследниците на една компрометирана от времето партия на убиѝци и лъжци, а именно КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАПЛАЧ, която мачкаше и убиваше хората повече от 45 години!Какче, уважавам те, но когато някоѝ защитава загубена кауза, няма как да търпя това!Познавам партия Герб от близо, знам, че има много трески за дялане все още от към човешки ресурси, но повярваѝ Людмиле, Боѝко е ЕДИНСТВЕНАТА алтернатива за България, всички БЕЛИ Европеѝски държави признават този факт!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да отричаш очевадното (особено черно на бяло) вече не е просто слепота...

Каква алтернатива, бе.... Обърнал се Илия – като погледнал: пак в тия...(гащи се има предвид) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, ето това твоето е демагогия, Валя :) Не ми говори на “бе“, ако обичаш, елементарно възпитание, изискващо добро поведение и спазване на “бон тон“, прощавам ти, предвид загубата:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мислех да пиша в темата,но след коментарите горе ... .Незнам за вас,но за мен цялата система из основи е гнила.Ние виждаме корупцията при най-големите клошари КАТ и дребна бюрокрация.Нагоре не искам даже да мисля какво става.Ако си мислиш по някакъв начин да си честен ти звънят отгоре и ти припомнят най-малкото,че си смъртен.И ние да спорим за тези хора.Стига де ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахаха.....

"Великодуше на победителя".... поради невъзможност да се отговори със смислен аргумент.

Само дето аз не съм падала, и не съм загубила нищо,в голяма грешка си. Губи само тоя, дето нещо е имал.

А би трябвало да си се убедил досега, че когато говоря нещо, никога не го правя без основание и аргументи (нали уж само допреди минути ме уважаваше, би трябвало да има защо) – няма да ти обяснявам, че пред очите ми са минали документи за "заменка", извършена с подписа точно на ББ, и точно с контрахента на Софиянски по едно от делата, за които го съдиха, нито пък как още преди 2–3 години медиите в момента в който разбираха кой е в дъното, светкавично губеха ентусиазъма за разгласа на поредния скандал, а няма и смисъл да обяснявам какво точно е демагогия, явно не си наясно, щом мен обвиняваш в това...

А колкото до "бе"–то – е, не си усетил липсата на обиден подтекст, и "разговорното"звучене. Ама карай, еуфорията на "победителя" помпа самочувствието и усещането за величие, непогрешимост, и уж снизходително "великодушие". Типично за бг манталитета. До определен момент... . ;) в който се обърне, и се види "пак в тия" :tooth::smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БГ Манталитета липсва при мен, аз не съм българин :smile: Народа гласува и виждаме резултата, кое е демагогия според теб, уважението при мен не се гради на подмазвачество, разграничаваш ли, Валя тези неща:)Аз продължавам да те уважавам, но не ме разбираѝ погрешно, ние с теб не сме врагове, нас ни свързва това, че сме фенове на Епъл и ще си останем такива, поне аз:)Чест и почитания, наѝ-малкото уважавам професията ти и няма да влизам в други полемики с теб, но имаѝ предвид, че тук във нашия форум има и други умни хора, освен теб, бъди здрава:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат, ще му реда за заменки, искам да ми продаде Родопите :smile: Поста ми е на маѝтап, да не се взима на сериозно от Сладичка:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:smile: Ама на гол г*з..., бе... За прясно "просветените" - боли.... :D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То в тея избори кое не е майтап? ;)

Само резултата от самите избори, брат :tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Плевен след 3 мандата на един гей си имаме нов кмет от ПП Герб. Какво да ви кажа, от Герб съм, член съм на тази партия още преди да се нарече партия, а сдружение. Но не мога да си кривя душата и знам, че и новия няма да направи нищо добро за града. Само на думи са големи, а проблема тук е че го виждам, че е не компетентен човек и понятие си няма от това как се управлява един областен град. Хората във властта се сменят ама едно съм разбрал - всеки гледа кокала и захапе ли го, не пуска докато не го изяде. Разликата е до толковва, доколкото ще крадат нови хора, а не старите. Още много мога да кажа ама няма смисъл....

Гледахте ли преди малко по Канал 1 за какво става въпрос?!? Е това е голямата истина в България....... :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе К1 не съм гледал, но мога да изкарам поне по 10 аргумента и факти за двамата новоизбрани и в Пловдив и в Плевен.

И то защото ги познавам лично. (това не означава, че предните градоначалници с техните крадливи, ояли се кохорти, са ме радвали и съм ги приветствал)

Трагедията в доста български градове е пълна и то без значение цвета на избраните.

Факт е, че това бяха поредните избори, в които хората масово гласуваха "Против", а не "За".

Не знам обаче защо (включително и тук има такива мнения), доста избиратели се заблуждават, че са спечелили.

Спечелиха 5 партийни лидера и 80-90 души избрани кметове и то само на по-големите общини.

Всички останали да са живи и здрави, за да гледат и да си записват гафовете и простотията на собствения си избор.

Събирайте сили и желание, за да може след 4 години да отидете на следващия наказателен вот, който пак благоугодно ще се нарече побЕден.

Кой знае пък...

Може той да е първия градивен. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо компромат за маѝ френд Ванката Тотев, я кажи да чуем, че после да го и обсъдим, бре адаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз познавам и пожарникаря и сателитите му, най-вече тия за който медиите не пишат. Знаейки как стоят нещата, не отидох да гласувам, защото избора беше по-малкото зло, а то всъщност такова няма... Мизерната ни държавичка е толкова далече от истината, че хората се заблуждават, че живеят, дори и тези с пари... трагедия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да, кажи и какво толкова знаеш за новия кмет на Плевен. Наш Мити... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам пари, имам и акъл, живея добре, въртя си бизнеса и съм щастлив тук, ако нещо не беше наред щях да съм изчезнал отдавна при богатата рода в Щатите:)

Важното е след тези избори да се знае, че комунистите са бита карта :tooth: Завинаги!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, не, днес направо ми докарваш килограми смях... :tooth: ... през сълзи....

От теб плиткоумности не очаквах...

Абе, приятелю, ти имаш ли повече от 25 години?

Важното е след тези избори да се знае, че комунистите са бита карта :tooth: Завинаги!!!

Това също го слушам вече за n-ти път... Как пък не ви писна все да размахвате плашило на нещо, дето отдавна го няма на тия географски ширини... 20 години все "комунисти" сънувате, преследвате, трепете... Параноя някаква... И то от персони, дето и през крив макарон не са сънували жив комунист...

Бе вземете нещо да съградите, бе, ама не магистрали, по които скоро няма да може простосмъртния народец да се движи

(не, нямам предвид "щастливци", дето всичко им е по мед и масло дотолкова, че общите проблеми с остен да им ръгат в очите, ще викат "не е вярно, тука е раят на земята,ако нещо не беше наред щях да съм изчезнал отдавна при богатата рода в Щатите :smile:" . А защо ли? Дали пък не защото винаги са на страната на новите властообладатели, та толкоз им е хубаво и слaдко ???)

– и то не само щото няма да има парици не за магистрални такси, карнетки и прочие измислени начини да го поизцедят,че да влязат в джобчето на Каката на Баткото, ами щото просто няма да го има народеца, като го оставят да мре, че са му "одържавили" парите за лекарства, за хлебец, за защита на права (че пък и правосъдието го превърнаха в лукс за богати – прясно ми е –за 2000 лв. иск– 250 лв "държавна" такса само за начало, без следващите разноски)... Абе – придатък, крепостен на държавата, която уж е измислена и организирана като социално образувание да е слуга точно на народеца, а не обратно...

Съградете нещо, бе, победители "с малко, ама завинаги"... Съградете, стига крали, плашили и рушили!

Aма не магистрали – съградете достъпно и качествено здравеопазване, че майките и бащите ни измират без лекари и лекарства, и ние сме наред; съградете достъпно и качествено образование, че децата ни станаха неграмотни морални уроди, за които най–святото и ценното е да откраднат, пребият някой дъртак, че да имат парички за парцалки, айподчета, последния писък при "екзотичните дроги", или пък – "полезните, меки" такива, и чалготеки; правораздавайте честно и без парични бариери пред хората, че липсата на справедливост озверява човека!!!; осигурявайте старини и здраве, ама не като данък, от който всички пищят, а парите отиват по незнайно предназначение, а този, от който насила са взети не вижда грам защо са му взети докато умре;

Пък тогава имайте очи да говорите и се величаете!

A после чак пък ми говорете за магистрали, не знам кви си зони, съюзи и т.н., дето се оказва, че аз (разбирай всички ние) трябва да плащам дълговете на гърци, испанци, италианци, и кой ли не в тоя съюз, дето стандарта им е в пъти над нашия, ама били засегнати от криза, пък не щат да си платят версиите... Щото аз съм цъфнала, вързала, и всичко ми е наред, пък "ако нещо не беше наред щях да съм изчезнал отдавна при богатата рода в Щатите" ...

А като се на**рате, щото сте демагози и лъжци – не ми хленчете и се оправдавайте с предишните, по– предишните и по–по–предишните до дядо Адамово време, още по малко пък – с комунисти, демократи , земеделци, виги, тори, републиканци, демократи и прочие измислени....

Че нас**ното отдалеч се вижда... Пък и мирише.... Като на тия наши избори.... Поне за тия, дето имат нещо в черепната си кутия.

Чест, чест малко имайте, като нямате акъл!

PS. Аз пък – кви глупости говоря..... Каква чест без морал....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе приятелко, истинските крадци са комунягите, заради техните крадливи набези е това дереджето в БГ!Ако не ти върви бизнеса, вземи се занимаваѝ с нещо друго, а не да плюеш по мене, нямаш нито толкова акъл, нито толкова средства, за да се справиш с такива като мене :tooth: Всичко, което ти се иска да бъде съградено ще бъде, повярваѝ, но не от такива като тебе, които говорят празни приказки, народът на България каза не на задръстените, крадливи, смешни и не на последно място бездарни политици в лицето на БСП.Сега кадърните, добре образовани хора ще ГРАДЯТ наново всичко онова, което комунистите с техния залязващ морал(и липсата на такъв)унищожиха с помощта на мангалите!!!Нали се сещаш, че няма как да кажеш на черното-бяло!Относно моѝте“плиткоумности“, както се изразяваш деликатно, мога да ти кажа само с две думички, парите управляват и винаги ще имат последната дума :guitarred: Колкото и да ти е мъчно, това е началото на един нов морал, но не този на крадливите червени завършили Рабфаг, ако не знаеш какво значи думичката, питаѝ някоѝ от по-старите членове на БКП :tooth: Кадърните хора винаги са били игнорирани от комунистите, сега нещата си идват на местото!

П.П. За сега ти прощавам, но ако продължиш да ме обиждаш, без да съм те обидил с нищо, ще си имаш работа с наѝ-мощната адвокатска кантора в БГ, И ПОВЯРВАЍ МИ, ЩЕ ПЛАЩАШ ДЪЛГИ ГОДИНИ И ЩЕ СЪЖАЛИШ, ЧЕ СИ СЕ ХВАНАЛА НА ХОРОТО, ЧЕСТ И ПОЧИТАНИЯ ОТ МЕН, БЪДИ ЗДРАВА, ВАЛЯ :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...