Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple подготвя първия си телевизор за пазара


sharenia

Recommended Posts

Hannspree-Apple-TV-Set_8A882310.jpg

Американският технологичен гигант Apple разработва първия си телевизор с много лесно управление, съобщи ИТАР-ТАСС, цитирана от БТА. Прототипът на устройството вече е готов и новият продукт може да излезе на пазара до 2013 година.

Това съобщават американски експерти, като новината се потвърждава и в биографията на Стив Джобс, която излезе на 24 октомври.

"Иска ми се да разработя интегриран телевизор, който по безжичен начин да бъде синхронизиран с останалите устройства и с услугата iCloud. . . Телевизорът ще има възможно най-простия интерфейс, който можете да си представите. Най-накрая се сетих (как да го направя)", заявява Джобс, цитиран от автора на биографията Уолтър Айзъксън.

Според експерти признанието на Джобс, който почина в началото на месеца на 56-годишна възраст, е пряко свидетелство за скорошната поява на пазара на първия телевизор на Apple.

Специалисти посочват, че по проекта работи Джеф Рубин, "архитектът" на мултимедийното устройство iPod и музикалния интернет магазин iTunes.

Източник : it.dir.bg

То вярно , че само ТВ-то в къщи не е на Apple .... :tooth: . Ще го чакаме с нетърпение .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е съвсем логично - телевизорът ....

В телефоните вече е вложено всичко. От тук нататък може само да се ускоряват хардуерно (или да вградят миксер напр. :tooth: )

Така че, дори и след смъртта си Стив си остава гений.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да интегрират AppleTV в какъвто и да е телевизор и той се превръща в very smart TV :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам така и ще направят. Но и гаранция цената му няма да е по-ниска от 2-3 хилки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако е само толкова добре.Епъл синема Дисплей 27 инча струва 2400лв,пък за ТВ не ми се мисли колко ще е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех нормално... Има си рибки за всяко блато, ще си има и за телевизора. Който държи на нишата и дизайна ще си закупи телевизорче и ще си гледка :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо нека да го изкарат да го видим :)

Ще хваща окото - отсега съм сигурен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...