Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Любимо уиски, водка, др. ?


MI6O

Recommended Posts

Бате Пешо е прав! И аз не пия само вода от пералнята, че не и знам мезето :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бате Пешо е прав! И аз не пия само вода от пералнята, че не и знам мезето :biggrin:

Добре, че темата е строго профилирана само до любимо уиски. Ако беше поставен по - общо въпроса, направо не ми се мисли... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само от изпаренията на темата щяхме да се накълвем :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние вече празнуваме новите придобивки. :smile:

590854.jpg

590853.jpg

590855.jpg

590856.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитай siri, кое е най-доброто уиски. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, много холестерол бре, да не вдигнеш кръвното. :tooth:

Гледам вече има тема за избор на апарат за мерене на кръвно.... така, че нищо чудно някой вече да е вдигнал кръвното... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зелено Джони - естествено не за напиване - просто като реша да пийна едно малко.

А ако говорим за напиване - обикновено се спирам на Червено/Черно или Джак (зависи какво реши компанията, но обикновено е едно от тези)... Но така или иначе се напивам доста рядко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По- повод победата на ГЕРБ, сега ще си отворя един чисто нов Джак, наздраве :drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм към горния пост :tooth:

Edit:

@kreto , в петък да пратиме жените някъде освен ?

pictureho.th.jpg

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жив да не бях...

"С наближаването на сезона на празниците много хора мислят как по най-добрия начин да предотвратят неприятните последици от махмурлука.

Но вече няма за какво да се притесняват с пускането на пазара на първото в света безалкохолно уиски. Производителите на уискито ArKay твърдят, че то е подходящо за всякакви купони за въздържатели и хора, които не могат да пият алкохол по религиозни причини.

Напитката, която ще се продава в кутии за 4 паунда и в бутилки за 10 паунда, ще бъде пусната в продажба на 1 декември в цял свят, точно навреме за празниците. "Изключителният вкус на уискито без съдържание на алкохол го прави идеалната напитка през деня и през нощта. ArKay има нула процента съдържание на алкохол и е направено, за да позволи на хората със здравословни проблеми или с религиозни вярвания, забраняващи консумацията на алкохол, да пият. Представете си, че ще можете да се наслаждавате на любимото си уиски на купони, без да се тревожите, че след това трябва да шофирате. ArKay има абсолютно еднакъв вкус и вид като традиционното уиски", съобщи говорител на компанията производител, която се намира в САЩ."

Източник: БГНЕС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че за какво да го пия, ако няма да се напия? И в секса - "Ако няма празнене, хич да няма дразнене"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно създателят на това "уиски" е отявлен фен на виртуалния секс, поради множество причини, които няма да ви кажа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безалкохолната бира/уиски и безкофеиновото кафе са първите крачки към надуваемата жена :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че ми е любимо питие, защото го опитвам за първи път. Не е уиски, но е безценно. Личен подарък от наш съфорумец, за което искрено му благодаря. Наздраве! ;)

89790939.jpg

37991084.jpg

Ron Barcelo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, т'ва е доминикански ром бре :)

Коле - след манджа, чист и с пура в ръката ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чист ще жули бре! :D

img0161vl.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, нали съм "Мара подробната" :tooth:

Коле, ако 38% ти жулят, какво да кажа аз за домашнярката 55%...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...