Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Blower - Real Air


johnnybravo

Recommended Posts

screenshot20091119at125.png

862325.jpg862325_2.jpg862325_3.jpg862325_4.jpg

Свали

edit: Бях скептик, но наистина бачка :)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер е работи, макар че не успя да изгаси запалка, поне почна да духа пламъка.Ако пламъка е по малък като този на клиповете, няма да има проблеми да го изгаси.....

Работило просто снощи не съм направил добре експеримента, гаси и запалки и кибрит, духа малки листчета (миниатюрни), извинявам се за предишното ми мнение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си с 3G на който е по слаб говорителя но 3GS по добре се справя с тази програма. Гаси запалки от раз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На следващото поколение ще може и да смуче предполагам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен работи програмката макар че съм с 2G, с кибрит не съм пробвал но запалките ги гаси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе! Не, не е нужно да смуче, достатъчно е да "обдухва" по-силно! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този пък колко бил лесен... навит само на обдухване, без засмукване... :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аве не си ли прецакваре говорителчетата така, на моя почти нов 3GS вече като че ли има някакъв проблем - като се усили над 80 процента и доста песни със силни баси кривят, а гласовете изтъняват. При вас така ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като го пробвах на моя не можа и една кибритена клечка да угаси. :Wink: А относно говорителя на моя започна леко да заглушава звука, но след 2-3 минути се оправи. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина това не го очаквах от телефона :D На клиповете мислех че е някой майтап ама го пробвах и аз и останах потресен :Wink:

subzer0 направи като мен ... махни под задното черно капаче всичко което пречи на говорителчето и ще видиш ефекта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като го пробвах на моя не можа и една кибритена клечка да угаси. :Wink: А относно говорителя на моя започна леко да заглушава звука, но след 2-3 минути се оправи. :D

Увеличи си звука до край иначе ефекта е слаб, но когато всичко е до дупка направо отвява запалката , ефекта е поразителен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи приложението, голям бъзик е , дори на бас може човек да се хване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само че е безсмислено, а и може лесно да ти прецака телефона според мен - да му пре*бете говорителчето, да го поопушите а дори и да му поразтопите корпуса ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте дрънкали глупости. Аман от експерти. Смятате ли, че от Епъл са такива идиоти, та да го пуснат за продажба в AppStore, ако има и минамален шанс да ви увреди телефона? Знаете в щатите за какви простотии се съдят, за такова нещо направо ще ги изядат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony го каза много вярно,apple не блеят по спечелените милиярди а си гледат работата и затова ще са първи сред първите.Поздрави на всички...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...