Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes Movie store - БЪЛГАРИЯ


bgdn

Recommended Posts

след iTunes (Music) Store - вече се сдобихме и с iTunes (Movie) Store България

"базирано на съобщения на читатели и от проверка в iTunes Store, изглежда че филмовата секция е налична за България, Кипър, Чешката Република, Естония, Унгария, Латвия, Литва, Малта, Полша, Словакия и Словения - всички страни които бяха включени в последното разширение на музикалния магазин"

Редактирано от bgdn
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре,но поне аз няма да платя 4 евро за филм под наем без субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова време докато добавят тази функционалност и на българския пазар, а изобщо не са се съобразили с необходимостта от превод. Все пак сме в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой искате да ви напише субтитрите? Тим Кук лично ли?

Разберете - малък пазар сме. Добре, че все пак са пуснали филми и за нас. (не че няма откъде другаде да се сдобием, но това е друг въпрос)

A защо TV Shows не са налични? Това за мен дори е по-важно :)

Мисля, че Епъл няма да приберат нищо от българина с този магазин за филми. 3-4 евро за наем, 10 за купуване.

No chance for profit.

50 евро на месец ако правят от цяла България пак добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да ги пише като си има такива.Всеки от филмите в каталога го има на Блу Рей със бг субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То няма как да е по-евтино за българския пазар, нали всички по света ще тръгнат да си правят регистрации в българския тюнс, както ние в хамериканския, за да свалят по-евтино и цялата идеа на епъл ще рухне. :tooth: и аз не виждам смисъл при положение, че за няколко минути мога да си кача, който искам филм със субтитри от компа. Но аз съм на принципа по-добре да има нещо отколкото да го няма, така поне не се чувстваме игнорирани. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...