Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Siri вече работи напълно с iPhone 4 и iPod touch


LUBECA

Recommended Posts

Много пръсти трябват за тея multitasking gestures на iPhone. На iPad бива, но за телефон е някакси неудобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер удобно си е! Сега като не мога да си ги сложа ми е супер неудобно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябват две ръце. Така и не можах да свикна. На активатора му трябва само палец. :)

Разводнихме темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С едната държи телефона а с другата жестикулира. За това са му две ръце. Като Activator няма друго!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли да е малко "фешънско" да се говори в центъра на София или Варна на английки на Siri: Хау олд ис Дженифър Анистън? :tooth:

Не бих ползвал асистента в България, защото ще се обръщат много хора да се чудят какво се правим на интересни (дори да не питам за кака Анистън).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм multitasking-а ама не можах нещо да свикна.Иначе съм на 100% за премахване на mobile substrate,че наскоро какво ми се случи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с с държането с едната ръка кърти мивки

Е кърти да :) Може и да го оставиш на масата докато ползваш жестовете. Тогава ще ти трябва само една ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според JailbreakNation, Apple тества Siri на iPhone 4.

За повече инфо, http://www.jailbreaknation.com/apple-testing-siri-on-devices-other-than-the-iphone-4s-exclusive

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Яснооо, порта е готов и очевидно много читав, щом Apple тръгна да го тества, най-вероятно ще го интегрират в следващ ъпдейт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто се стараят да редуцират още една причина, поради която някой би джейлбрейкнал телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го пуснат официално за 4, мен лично биха ме отказали от джейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го пуснат официално за 4, мен лично биха ме отказали от джейла.

А до сега кое те караше да правиш джейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как "как" бе Гога!? - Siriне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А до сега кое те караше да правиш джейл?

Нищо ;) Но евентуалното наличие на Сири би ме накарало да направя (може би и folder enhancer ми липсва малко). Но да, не че е животоопределяща функционалност, но определено ми се иска да имам достъп до нея и ако я пуснат в cydia, бих джейлнал без да се замисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно! Пиратстваш за приложения, повечето от които са на цена "кафе с кола" и това не те кара да се срамуваш!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно! Пиратстваш за приложения, повечето от които са на цена "кафе с кола" и това не те кара да се срамуваш!?

Теб срам ли те е, щото мене лично не ме е срам, ама грам! Още повече, че повечето приложения не струват и 1$, за тва свалям и трия, а качествените приложения си ги плащам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е принципен. Що се оправдаваш с хората, те с теб и тн. Въртим си се в балканския си затворен кръг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...