Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос за UIPageIndicator


Tutty

Recommended Posts

Здравейте,

Имам проблем - сложих си различни wallpaper-и (още не мога да повярвам, че успях без чужда помощ!), но се появи друг проблем - лупата и индикаторите за страница остават под изображенията (при все, че на wallpaper-а е изрязан специално около тях, за да се виждат). Моля за помощ, като уточнявам, че направих всичко възможно да се справя сам - четох, ръчках, цял уикенд... Благодаря предварително!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тапета трябва да ти е 320x480, нищо не трябва да режеш и трябва да се виждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, много се надявах ти да ми отговориш - тапетът е от друга тема и е точно с тези размери, аз просто му добавих различна картинка. Направи ми впечатление, че когато слайдна наляво към search-а, а после обратно към иконите, сякаш page0.png ги припокрива. Възможно ли е да е от слагането на различни wallpaper-и за всяка страница? (малко по-късно ще кажа и коя е темата, че не съм си вкъщи)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам наблюдения как е при използване на различни тапети за различните страници.

Може би някой който има WinterBoard ще се включи, тъй като аз не съм я инсталирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с различни wallpaper-и - един и същи резултат... Сложат ли се като page0.pgn, page1.pgn, etc., лупата и точките остават под тях и не се виждат. Според мен това си има адски простичко обяснение и искрено се надявам някой да подскаже как да се изкарат върху wallpaper-ите.

П.П. Wallpaper-ът е от темата Aladar. Ако някой не го мързи, може да пробва и сподели резултата.

На останалите - спокойна нощ и успешна седмица! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като сложиш един тапет на всички страници т.е. с име Wallpaper.png пак ли не ти се виждат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава се виждат - точно в това е уловката. Гледах туториал, който май ти си дал, в един чужд сайт - човекът ги кръщава точно така, обаче след това на preview-тата му се виждат и лупата, и точките. Просто не знам защо става така. С какво ли не пробвах вече - един и същи резултат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш и UIPageIndicator1.png после 2 и т.н.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това може да се нарече чат. Освен това досега рових по чужди форуми и tutorial-и и мога да кажа само, че много хора са установили проблема, но никой не дава решение. Така че конструктивно предлагам вместо забележка да се опитате да помогнете. А ако не, да не се заяждате. Благодаря за разбирането.

-- Пон Ное 23, 2009 11:39 am --

Добро утро! Оправих се - трябва да се направи прозрачен фонът над лупата и точките. Когато се сложи различен wallpaper за всяка страница, той припокрива всичко, с изключение на иконите. А като се изреже, всичко е наред. Ако не съм успял да го обясня добре (което е твърде вероятно), пишете ми лс и ще го дообсъдим.

Хубав ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...