Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5.0.1 излезе


BANNN

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Йей, 5.0.1 излезе! Айде сега вече и ънтетърд джейла може да излиза :smile: Дано са пооправили батерията, както твърдяха, че ще сторят!

27578f9f8ab3f463.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

55bb2d84-2281-7293.jpg55bb2d84-228c-0fe8.jpg

edit: Вече съм модерен :)

55bb2d84-2622-ee94.jpg55bb2d84-262f-a916.jpg55bb2d84-2638-8c61.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

самия процес на ъпдейт е много приятен

изобщо не ми трябва джейл вече

да имаш най пресния фърм е безценно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали през ОТА вдига и бейзбанда?

Да вдига се бейзбанда през ОТА , при мен на iPhone 4S от 5.0 с Modem Firmware 1.0.11 след ъпдейт на 5.0.1 през ОТА се вдигна на Modem Firmware 1.0.13 !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

53e40a27e8f4cee5414ec0468f0c2809875c18adce49e6808b505ef13058548c6g.jpg

Можете да я инсталирате и през iTunes или директно от iPhone/iPod/iPad-а си, ако вече сте инсталирали iOS5.0.

Обновяването съдържа подобрения и са отстранени грешки, включително:

• отстранени са грешки, свързани с времето на работа на батерията;

• добавени са жестовете за управление на многозадачността за iPad 1-во поколение;

• отстранени са грешки, свързани с функцията "Документи в облака";

• подобрено е гласовото разпознаване за австралийските потребители, използващи функцията диктовка.

Още веднъж за хората, които чакат джейлбрейк за iOS5 - ако вече сте инсталирали iOS5.0 силно препоръчително е да не инсталирате ъпдейта iOS 5.0.1. За тези, които все още не са инсталирали iOS 5.0 - може би все още не сте изпуснали последния влак, но и не ви остава много време да се чудите дали да останете на перона с 4.х.х още неизвестно колко време с надеждата, че все някога ще излезе джейлбрейк и за 5.0.1 или да се метнете смело във вече тръгващия влак без Сидия и без Инсталус разчитайки, че съвсем скоро ще има джейлбрейк за 5.0 (но си имайте едно наум, че връщането към 4.х.х може изведнъж да се окаже ако не невъзможно, то доста проблематично). Аз за себе си вече окончателно реших - приключих с джейлбрейкването.

Между другото истинско удоволствие е инсталирането "по въздуха"; на моя "старичък" iPhone 3GS ъпдейта беше около 38 МБ, инсталацията - заедно с изтеглянето - отне три-четири минути. За четворката ъпдейта е около 44 МБ, за 4S - 56 MB, за iPad 1 - 33 MB. Има вече данни за смели експериментатори с привързан джейлбрейк, които са пробвали въздушния ъпдейт: (д)ефекта е очакван - устройството забива след рестартиране и се налага възстановяване през iTunes.

(Забележка: ако устройството ви не открива ъпдейт включете на зарядно. Ако батерията показва, че е под 50% ще ви излезе предупреждение да се включите към зарядно преди да продължите с ъпдейта)

Update: Но май се повтаря историята с инсталирането на iOS5 - час след като ъпдейта е достъпен за инсталиране сървърите на Apple започват да се претоварват и вече има сигнали, че ъпдейтът не минава успешно от първия път. Ако не е въпрос на живот и смърт - просто изчакайте до утре и се обновете на спокойствие.

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейта преминава супер. Не е задължително телефона да е на зарядно. Аз бях на 85% след ъпдейта на 82%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ъпгрейдна джейлбрейкната четворка с 4.3 към 5.0.1, като след ъпгрейда нямам намерение да я джейлбрейквам, просто трябва да я ресторна с 5.0.1 фирмуер или има и още нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E това е, няма какво друго да правиш, нали случайно не си пипал хост файла?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм пипал, само един джейлбрейк е сложен през jailbreakme.com, след което от Cydia са ползвани само AppSync и Installous.

Редактирано от Mop3rs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали са върнали 3G изключването в сетингите за 4S или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мне, за 4S няма 3G On/Off копче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обновяването съдържа подобрения и са отстранени грешки, включително:

• отстранени са грешки, свързани с времето на работа на батерията;

От снощи до сега консумацията на батерията си е същата както преди ъпдейта.

TimeZone Localization Service отново държи непрекъснато включен GPS-а и при това положение Usage и Standby при това положение пак са почти еднакви ...

Не знам какво са "отстранили"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си нямам проблеми с батерията,така че ще си чакам на 5.0.0.

Плюс това скоро(надявам се) да има читав Jail :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A от каде се прави този ъпдейт, през айтюнса ли :?

Редактирано от damqnkoev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

самия процес на ъпдейт е много приятен

изобщо не ми трябва джейл вече

да имаш най пресния фърм е безценно

Сменил съм няколко апарата,жена ми също и винаги правя рестор,след което Set as New!С тези ъпдейти почват проблемите с батерията!Отнема повече време,но после си свиркам!Да имаш джейл, iFile и iBlacklist е безценно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неджейлбрейкнат телефон + ъпдейт = но проблемо

Джейлбрейкнат телефон + ъпдейт = проблемо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел в Англия,който има 2 апарата които никога не е джейлвал и ресторвал!Само ъпдейт!Ако изкара 4часа и половина на използване се радва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е относително, кой за какво харчи. Бат Пешо, горе ти даде формулата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят 4S до сега държеше по 10-16 часа, което не мисля че е нормално.

Ставам в 5:30 ... докато отида до работа и се върна ... батерията заминаваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...