Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Започнаха доставките на 4-инчовия дисплей за iPhone 5?


LUBECA

Recommended Posts

thumb640x320_15449.jpg

Все повече слухове сочат, че дисплеят на iPhone 5 ще бъде 4-инчов. Поредният e доста убедителен - сайтът www.macotakara.jp твърди, че доставките на компонента вече са започнали и той се произвежда от Hitachi Displays. Заедно с него са започнали и доставките на нов дисплей за iPad 3, който би трябвало да има висока пикселна гъстота и да се квалифицира като Retina.

Докато за нов iPhone ще трябва да почакаме още около година, можем да очакваме iPad 3 още през втората четвърт на 2012 г.

Изтoчник: HiComm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда.... поправих го ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че Wall Street Journal и други сериозни медии писаха, че Apple има договор за доставка с Sharp, а за Hitachi нищо не се споменаваше даже като слух, на мен това ми се струва доста невероятно. А личното ми мнение е, че 4 инчов дисплей е прекалено голям - все пак това са 1,2см повече и става много широк и висок...абе всички сте виждали СГС2 - просто е грозен. Ако изобщо трябва да има увеличаване на дисплея за мен 3,7(макс 3,8) е допустимото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако телефона ще изглежда така като на снимките с 4" дисплей ... падне ли тази играчка 100% ще се сменя дисплей или стъкло ... ако не измислят нещо по здраво от сегашните ... те сега се чупят ...

Редактирано от pApit0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Антон, на тоя панел 4 инча немогат да се хванат освен ако не е широк колкото 3гс и да е с някакъв дсуплей с супер тънка рамка. На същия панел максимум 3,7 инча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да не пускам по долната статия като нова новина , а да я пусна тук защото става въпрос точно за този дисплей .

Сайтът Macotakara публикува интересна информация, свързана с бъдещите планове на Apple.

Две от трите компании, участващи в Japan Display Alliance - Sony и Hitachi, вече произвеждат LCD панели за iPad 3, но също така и 4-инчови дисплеи, чието предназначение за момента остава неясно - не е изключено да са за тестови цели на Apple, уточнява electronista.com.

Неофициалната информация, която моментално обиколи технологичната блогосфера, е, че Apple подготвя нова 4-инчова версия на своя iPhone, пише "Дневник".

Според източника през 2013 г. Apple ще представи таблет с фундаментално различен LCD дизайн, технологията за който е разработена от тайванска компания.

Междувременно слуховете, че iPad 3 ще разполага с екран с резолюция 2048 х 1536 пиксела, подсказват, че Apple може би ще потърси помощ за производството и от японските компании, които вече имат опит в работата с дисплеи с по-висока пикселна гъстота, отбелязва Mobile Bulgaria.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...