Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новата Apple TV, все по-близо до реалността.


arm11

Recommended Posts

screen-shot-2011-11-28-at-6-34-04-pm.png

Историята на пусканите iOS досега, ни разкрива, че когато на един разработван продукт му се добави кодово име (codename), той се приближава с една стъпка до пускането му. Например N94 за iPhone 4S или K48 за първият iPad. Слевдващото поколение Apple TV, също достигна това ниво. Благодарение на днешното пускане на iOS 5.1 beta, ние се натъкнахме на новата Apple TV (3.1).

this2.png?w=629&h=94

Както може да видите по-нагоре, новата Apple TV носи името J33. Това е вторият JXX продукт от Apple. Първият беше открит минала седмица, а именно новият iPad. Според нас, тази нова Apple TV, ще има двуядрен А5 процесор и ще може да възпроизвежда 1080р. Твърде рано е да се каже, дали ще има дисплей или не.

п.с. нова занимавка за Джони Браво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз тамън си заръчах едно ATV2, а сега се оказва, че май по- добре беше да бях почакал следващото... :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моето е новичко още :afraid:

Нищо, ще вземем и новият модел, нали сме си фенове и си правим колекции :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш старото в някоя спалня за гости и си готов ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва си всеки лев. Ша ма извиняват ама за 99$ това е най-хубавото евтино нещо, което съм си купувал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даамм съгласен съм с eek :smile: макар че и моето е още ново преди 3 месеца го взех от Испания но нищо ще вземем и следващото както каза johnnybravo в спалнята за гостите и следващото :smile: +1

Редактирано от s0urce
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А така, и аз онзи ден си поръчах. Значи сега трябва да си направя спалня за гости. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само с едно Apple TV не може, айде да видим колко от вас които имат ще останат само с по едно :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз имам 2 да го ева. В началото се чудиш, ама сега стрийм, незнам си кво си, ама няма хард. Вземеш ли обаче и всички съмнения свършват. Дивайса е уникален и супер полезен. Поне за мен, това че не пробих нито една дупка в стената най ми пълни душичката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф топик:

Една от най-големите ми радости от както си взех апъл тв-то.

за всички които имат качен youtube add on пробвайте тези канали:

Olivier1902 и TotalWipeoutUK

смеха е гарантиран:

http://www.youtube.com/watch?v=b2oUVhDccFg&feature=related

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз имам 2 да го ева. В началото се чудиш, ама сега стрийм, незнам си кво си, ама няма хард. Вземеш ли обаче и всички съмнения свършват. Дивайса е уникален и супер полезен. Поне за мен, това че не пробих нито една дупка в стената най ми пълни душичката :)

За 'дупките в стената",съм с двете ръце ЗА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо но ми се върти едно из главата.. Апъл тв 3 или по скоро телевизор с вградено апъл тв.

Възможно ли е телевизора, за който така се говори последно време да е следващото поколение апъл тв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен не. ТВ-то ще си отделен продукт. Новостите са за блутуут 4.0 и други неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да всичко е възможно, просто ми е интересно какво значи най-лесния за използване, при условие, че сегашните имат само 4 бутона:

2 за каналите и 2 за звука :)

Относно блутута не ми се вярва. До сега няма продукт на апъл, който да се е славил с блутута си и

едва ли това ще е пърият, а и нали ще има airplay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато Apple вграждат нов хардуер в някой продукт, обикновенно имат основателна причина. Докато бъдещето на безжичните устройства върви напред, Apple са осъзнали,че новото поколение Bluetooth - Bluetooth Smart (4.0), ще е техният билет да бъдат част от него. Те го демнострираха с пускането на телефон с такъв Bluetooth, а именно iPhone 4S, както и с последните версии на Macbook Air и Mac mini.

Предимствата на Bluetooth 4.0:

Bluetooth 4.0 (чипът в следващата AppleTV е наречен BCM4330 от Broadcom) осигурява най-високо ниво на интеграция за мобилни безжични системи, според производителя. Чипът включва интегрирана IEEE 802.11 a/b/g, single-stream 802.11 n (MAC/baseband/radio), Bluetooth 4.0+HS, както и FM радио ресивър и предавател. Той също има много ниска консумация на енергия. Bluetooth 4.0 протокола гарантира също, че периферните устройства могат също да бъдат с ултра-ниска консумация на енергия. Вместо досегашните 6 секунди за pair на устройства, на Bluetooth 4.0 мъ трябват 6 милисекунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...