Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Microsoft готви Office за iPad


LUBECA

Recommended Posts

Microsoft готви Office за iPad

thumb640x320_15458.jpg

Според The Daily, едно от iPad списанията, Microsoft работи по версия на своя офис пакет за iPad. Тя ще работи с Office 365 системата за клауд синхронизиране и разполага с изключително разширена функционалност.

Очаква се приложенията да бъдат готови към края на 2012 г. и всяко от тях да струва 10 долара, също като трите компонента от iWork на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо изобщо го правят ? Края на 2012?

Защо никой не приема айпада на сериозно? Колко милиона бройки трябва да бъдат продадени за да започнат да се пускат основни приложения навреме?

Добре поне, скайп пуснаха приложението си преди да го продадът на майкрософт, че туко виж щеше да види бял свят 2013.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2012 ?!?! тези май си мислят, че все още света се върти около техните продукти :)))

Ако ще още утре да пуснат MS Office и то без пари не бих го сменил с Documents to go

Макар и да ми се късаше сърцето,като платих 19E :) Оправда си парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на навици, аз не бих бил толкова краен в изказванията си за продукт, който още не се е появил на бял свят. Предполагам, че MS Office, също ще е продукт, който си заслужава всеки цент :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих се радвал да пуснат приложение с по-голяма функционалност на excel-ските таблици. Мойте почитания за Documents to go, но нямат възможностите, които ползвам непрекъснато с excel. От всички офис приложения, само Numbers покрива повечето ми изисквания. Ако Microsoft направят нещо по-добро бих платил и 20$

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо крайно в изказването си. Споделих, че не усещам тормозеща липса на MS Office точно на iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...които ползвам непрекъснато с excel
От всички офис приложения, само Numbers покрива повечето ми изисквания

...да въпрос на навици, но не може да ме убедиш, че с Numbers ще се справиш по-добре от Doc to go :smile:

Непрекъснато работя с ексел и това което единствено ми липсва, като функция е Borders на таблицата :smile:

Редактирано от rumboni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какви точно таблици ползваш. В моите въвеждам прекалено сложни и дълги формули за изчисления, с които за момента само Numbers работи;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо крайно в изказването си. Споделих, че не усещам тормозеща липса на MS Office точно на iPad.

JVV, коментара ми беше свързан с поста на колегата rumboni.

Ако ще още утре да пуснат MS Office и то без пари не бих го сменил с Documents to go

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ееее ай ся....незнам формула, която D to Go да не може да въведеш :)

Borders е функция, която то очертава дадена таблица, независимо каква е таблицата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че не знаеш няма нищо общо с възможностите на приложението;) Говоря за формула с повече от 400 знака, която представлява много формули вмъкнати една в друга с различни условности и т.н.

А и има доста по-съществени от borders опции, които липсват на всички по-известни офис приложения. В твоя случай можеш да оцветяваш клетките вместо да ги ограждаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...