Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Chronic Dev Team: Получихме 10 милиона краш рипорта


arm11

Recommended Posts

1.jpg

Пореди няколко седмици, членът на отбора на Chronic Dev Team, Джошуа Хил (a.k.a. p0sixninja) пусна нов инструмент наречен "Chronic Dev Crash Reporter" за който ви бяхме съобщили. Когато го свалите на вашият Mac или РС, всеки Crash Report от вашия iPhone автоматично ще бъде пращан до Chronic Dev Team. В един от тези report-и, хакерите могат да намерят дупка в системата на Apple.

1.jpg

Това може да помогне на хакерите да намерят начин за untethered jailbreak. Chronic Dev Team използват софтуерът на Google MapReduce за изчислението на голямото количество информация от джейлбрейкърите по целия свят. Спроед Джошуа, MapReduce им позволява да правят тестове за секунди които нормално, ще им отнемат дни. До този момент за наше съжеление, обаче няма точна дата за untetehred jailbreak на iOS 5. Chronic Dev вече са намерили важни iOS 5 дупки, но Джошуа казва, че те ще останат добре пазена тайна преди да дойде точният момент.

Демек чакаме, но има надежда :smile: а пък Google, така лекичко им удря едно рамо :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, интересно ми е, колко души вярват в това..... те ако искаха да пускат джейл , до сега щеше да има хиляда пъти....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко хора им вярват, но при условие че има tethered jailbreak, защо не търсят как да октлючат baseband-a? Чак гаранции не мога да дам, но според мен, все още, повечето хора, които brake-ват го правят заради отключването на модема. Затова лично мен ме дразнят с тия публикации 10 милиона репорта получили, щяло да има untethered скоро...голяма гордост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, ти защо мислиш че кроник-дев се занимават с ънлок?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля,че е крайно време купувачите на iPhone да се научат да не минават през просото.Като им се скръндза още някоя стотинка телефоните им ще си стоят по чекмеджетата!

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антон, едното НЕ Е ВЪЗМОЖНО без другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е баш безсмислен. Щом имаш кяр да брейкваш всеки път като ти падне батерията, какъв ти е проблема да слагаш ultrasn0w след това? Не че съм на зор, но със сигурност има хора, които биха се навили на този вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе баш е безумно, както зора ти да се докажеш по темата, ама айде !

В тунела на магистралата , като ти загуби тела сигнал и не иска да захапе -трябва рестарт, а да те видя ти как джейлваш тогава, или спираш на карулката и викаш" Началник, да ти ползвам компа с Туньото , да си буутна телчето на бързо "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Частни случаи много, а в момента се получава че ти се опитваш да се докажеш по темата "ънлока е безсмислен щото може да загубиш обхват някой път". Но нека да не вадим "мечовете", просто изказах мнение, което за мен изобщо не е безсмислено, а вие се хвърлихте да ми обяснявате колко е ненужно това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да функционира правилно ънлока, трябва да има стабилен "ънтетъред" джейл , всичко друго е частен случай, както и самото функциониране на ултрасноу при 5.0.1 , с изключая случаите - 3гс със стар буут !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...