Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За казармата...абе, момчешки работи :)


mitkoiphone

Recommended Posts

Здравейте,

Мисля си че досега не е пускана такава тема и затова днес реших да го направя. Нямам много време за празни писания и така нататък. Просто реших да пусна тема да видя колко от хората харесващи любимата марка служат в БА. Не искам сега да започнат отговори, които нямат нищо общо с темата и да ми казват "видиш ли защо не си плащам осигуровките като всеки друг", а просто хора които работят в МО да пишат. За обмяна на опит или идеи. Ако ви се струва тъпа темата, може и да е за коша.

Поздрави от Варна и ... свободнииии сте !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mitkoiphone

    19

  • Alxx®

    7

  • eek

    6

  • alex.7777

    6

Както скоро чух по телевизията контраадмирал Манушев да казва, при свалянето на флага на подводница "Слава".

- Бивши подводничари няма !

Така че, добре дошъл в клуба :) Надявах се на по-голям интерес и колеги, но явно съм грешал. Пък и като гледам колегите на работа, материя като "Apple" им е доста чужда. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седи си на д-то бре, повечето са кой наряд, кой на служба. Колко мислиш от тях, имат достъп до мрежата през деня? Нали се сещаш че ползването на външни комуникации по време на работа е забранено от устава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да знам ги тия работи ;). Ще си изчакам чинно до привечер да видим колко може да се съберем. Айде че днес почивам от наряд малко да разходя семейството на слънчице :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако се включат като бивши и всички карали казарма може да се съберем 20-30 човека :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че ако се запише всеки който е карал казарма ще са повече от 20 човека. Но се надявам на колеги, които работят а има и такива които само служат :) Нека всички да кажем Да на коледните бонуси обещани от Аньо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако форума се превърне в поделение, то ще е СВЪРЗОЧНО, а администраторите писари, iPhone-те ще са iTap :)))

Когато дойде време за среща на форумците тва ще е голямо ГСП :)

Редактирано от rumboni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф: няма да е само свързочно. Поне ВР или ВКР+ подривно :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така си и мислех, отива към небитието и тази тема. Явно няма запалени колеги или не искат да се издават. То секретност ама чак пък толкова. Айде поне някой старшинка нямаме ли си ?

П.П. Междудругото аз съм в свързочно поделение и има доста добри програмки които са ми интересни. Лошото е че на 4-ката не мога да качвам "излекувани" и стоя само с безплатните им алтернативи като Morse Code Drillar :)

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Митак, от теб зависи, да има повече твой колеги тука.Трябва да рекламираш по-усилено марката, брато:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хе, докато съм се мъчил с дебелите си пръсти по телефона съм получил Replay :). Относно рекламата, не мога да ти опиша колко е масивна, но както се изказа един от нашите старшинки: "Стига ми идва на нарядите с тоя таблет и да ми висиш само у фейса" това е нещото което правя най-добре :). Дано някой от ДАНС не ми следи постовете в нет-а че ще си изгърмя 20-те заплати

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох едно време нямаше айпад, да видиш аз как щях да се разкарвам из поделението, за всеобща завист, говоря за едновремешната задължителна казарма, дето по цял ден бичихме тенис на маса и брояхме дните до уво-то...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа и днес не е много цветущо, никак даже. Поне не и там където съм аз де ... Щото за 2 часа в интернет на EDGE няма как да не ти падне батерията, не цялата, но не ти остава много. Двусменна стойка през два часа, 4-ката не може да смогне да се зареди. Лоша работа, но все пак запълва време. Или поне, запълваше през лятото, не смятам че през зимата ще помага. Ще трябва да си стои на топло, че рязката граница в температурата може да не му се отрази много добре. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си зарядно от айпад, ще останеш изненадан...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе мен не ми е чаааак такъв проблема, моето зарядно и то вдига бързо процентите, но все пак. Нали е батерия, цикли, зареждане-разреждане, всичко си има начало и край. Моя може да е доста близо :) (на батерията де)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, аз навремето по нарядите с калашник си играех, вие ревете че цъкате в нета с iPhone 4 :)

Година и половина свързочен батальон в Ямбол...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ох... горкия в ямбол..... и аз бях там ама в под. 24200 :) Оперативно отделение :) цял ден цъкахме Need For Speed с единия майор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

24200 така наречената БРУ :)

И аз там бре...9 месеца. После свързочния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ченгета такива:)И аз,де Кърджали, Вътрешни войски:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А градчето ми, жалко, че няма вече нищо в него : (

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях новобрански в Айтос, ама вече мисля че няма там поделение :smile: След това ... в триъгълника на смърта

http://bg.wikipedia....%80%D0%B8%D1%8F)

... Елхово 26420. И след кратка, но качественна служба като "централист" ме "командироваха" в едно СЕКРЕТНО поделение. Близо до Ямбол ... с. Търнава. Те там си бях много добре. А сега ... от горски станах морски дето се вика. Не че виждам морето ама ..

0jiM5.jpg

Еййййй там горе на баира .... дето са раите

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шест месеца в Узунджово и една година в Крумово, помпаджия. Пусках водата на цялото поделение :) 24-та авиобаза, началник :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, началник, това звучи гордо. И тогава и сега все съм си войник ! :) Чист пагон, чиста служба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте били сите,а какво ще кажете за Казичене и Волуяк в далечната 1989 г. ;),а бре тия циментови силузи във Волуяк на гарата там ли са още ;),доста цимент съм возил от там ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...