Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Ipad 2 3G - От Тайланд


toni6600

Въпрос

Здравейте,

искам да попитам някой дали е наясно, ако взема Ipad от Тайланд дали ще работи тук. Понеже имам човек там, който си идва до няколко дни,в магазина единият казал че ще работи тук с българска карта, а другият казал не няма. И сега сме направо като в зоната на здрача. Иначе като цена идва много добре.

Редактирано от toni6600
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Айпадите не са заключени към мобилен оператор.

Стига да е GSM a не CDMA нямаш никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси много, и как ще разберем понеже се оказа, че моят човек е в някаква провинция в която има магазин на апъл, предполагам ще бъде gsm, има ли вариант да се разбере предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не отварям друга тема, да попитам тук:

Пристигна ми пада, всичко ОК, само аз нали все си бързам като теле пред майка си - и боднах го в мака(понеже беше на тай, този език не го разбирам) и веднага рестор и пада взе, че се регистрира с моя гсм номер на Iphone. Днес си купух карта, боднах я обаче сега като получавам смс на моя номер го получавам и на пада. Пак го ресторвам обаче не ми дава да го регистрирам тоест с новата карта.Ползвам същото Apple ID както и на Iphone за app store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Получил си СМС на айпада?

сигурен ли си, че не става върпос за някоя програма от рода на Viber?

Просто няма как айпада еи така да използва някоя си карта без тя да е вътре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да сигурен съм, това ме шашна адски много. Преди малко опитах от една нокиа - получих само на Iphone. Иначе от друг Iphone получавам и на пада. Вече се обърках тотално и напълно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи си втори, отделен акаунт за пад-а и синквай с него. Приложенията се ориентират по епъл айди-то или по дефолт номера на собственика. Можеш да промениш само номера, като си създадеш контакт в "контактс" с номера на пад-а и го промениш от сетингс/мейл,контактс/май инфо - посочваш въпросният контакт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси успях да вкарам новия номер :) .Установих къде е проблема :) . Понеже се базиках с пада и пратих смс на жена ми, и тя е с Iphone и ми върна на смс-а. След като си изтрих контакта от телефона и, и пак и изпратих тя го получава все едно и изпращам от mail-а ми. Успокоих се вече. А защо да имам отделен акаунт за пада, ако си направя отделен как ще стане с icloud-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е зор, но не е сложно. Всичко по отделно сваляш и съответно в облака ползваш новото айди само за пада. Както се досещаш, информацията в двата акаунта/клауд-а, ще е независима между двете устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хмм понеже не съм бил с иос 5 и този облак ми е малко странен.

До колкото си спомням апък анонсираха облака като шерване на една информация на всички устройства, както и запаметяване на игри, а сега различен акаунт за всико?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може от един - на всичко! Разликата е, че той не иска "огледални" устройства - причината я е посочил ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма ли вариант на iPad-a да се изключи iMessage?

Тогава си остава с един акаунт, просто забравя смс-ите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече и аз се чудя как да ги направя. Проблема с смс го разбрах. Облака е добре понеже, ако искам нещо да видя на пада се качва там, обаче лошото е, че каквото кача на пада после се качва и на тела и стана една каша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...