Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Биографията на Стив Джобс официално на нашия пазар от 19.12.2011г.


LUBECA

Recommended Posts

На мен пък не ми пречи, махнал съм подвързията да си седи на страна, a като я прочета си влиза пак в нея и книгата се опакова с готварско фолио да е свежа за следващите поколения :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Книгата е уникална , аз попринцип не обичам да чета .. но само като започнах книгата и тя те грабва с неща които ги няма никъде другаде в Интернет , неща които до сега не са били казвани, заслужава си да се купи и прочете :) . Аз я купих на 15-ти , тук в Русе излезе тогава . Не ми остава много време да я чета , но съм на половината и нямам търпение да прочета другата половина :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко я купих и нямам търпение да изтрезнея и да видя аджеба кво пише....весели празници

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм прочел цялата книга, но засега ми прави впечатление, че е много лесна за четене и наистина представя Стив от човешката му страна. Поне до този момент смятам, че авторът се е справил много добре. Като фен на марката си поръчах и оригинала на английски. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох я. Страхотна книга. Колкото и да е голяма като обем, според мен пак не успява да пресъздаде огромния живот на Стив Джобс. Невероятен живот, невероятен човек. Кара те да се замислиш за всички неща в живота ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой има ли представа от къде може да се купи книгата в електронен вариант на български?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в електронен вариант няма засега на български език. Ако греша, нека някой да ме поправи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Забелязах, че я има електронен вариант на български. Ако на някой му попадне, бих желал да я сподели с мен :)

http://www.helikon.bg/ebooks/539/10000000000376_stiv-dzhobs%3A-edinstvenata-ofitcialna-biografiia-na-osnovatelia-na-apple.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добра книга, доста добре и обсотятелствено написана, абсолютно си струва човек да я притежава на хартиен вариант. До последната глава съм, мисля след хартиения вариант, да я "препрочена" на английски във вид на аудиокнига.

Препоръчвам на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не до епъл.Вече почти никой не чете.Особено по-младите.Или се четат книги за мутрите или тип "Как да постигна вътрешен мир".Ако направим анкета ще се види :smile:

Това въобще не е вярно. Аз съм на 14 както ще видите от профила ми, но още преди да е публикувана на български чрез iBooks бях прочел почти половината (на английски). Ще кажете "Ти си някъв...", ама не съм само аз. Почти всички от класа я имат и я четат с удоволствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми я донесе дядо Коледа и съм много доволен, че я имам на хартия, но ми се искаше и един "джобен" вариант да си имам. Ако все пак на някой му попадне в електронен вид да сподели.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има я на руски и английски , а това е и клипчето на български което даваха по Discovery

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой намери ли я на родния език?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...