Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Помощ за преминаване от 10.5.8 към 10.6.8


sebastien

Recommended Posts

Здравейте ,тъй като от скоро съм в "семейството" на мак и в момента ми е 10.5.8 ,а искам да си инсталирам някак си 10.6.8 ,но проблема е ,че нямам цд...та има ли начин някак си да го инсталирам без диск или ...моля помогнете със съвети smiley.gif става въпрос за Macbook Air

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 10.6.8 директно няма как да стигнеш, но стъпка по стъпка и до там ще я докараш. Без DVD може да се инсталира, но за целта ще ти е нужна мин. 8 GB флашка. Изтегляш си едно 10.6 REATAIL DVD на OS X Snow Leopard и ресторваш .dmg файла на флашката. Инсталираш си 10.6 и след това сваляш 10.6.8 Combo Update-а, инсталираш и него и си готов. Повече инфо за цялата процедура: http://www.maciverse.com/install-os-x-snow-leopard-from-usb-flash-drive.html

Успех! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

първо искам да Благодаря на bboyg за предоставената информация!

От вчера съм с Леопарда и всичко по инсталацията мина без проблем. Всичко го направих с Флашка 8ГБ. Ако се спазват всички процедури от дадения по горе линк няма никакви грижи.

От Пирате бей си свалих версия която веднага ме качи на 10.6.8 ....така че вече съм готов за Лиона :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за какво ти е този Лион?!?!? Стой си на Снежко, поне още година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Слушай Баба Гана какво ти казва, аз лично също не съм доволен от Lion ама не ми се занимава да доунгрейдвам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз директно съм си Лъвчето, какво толкоз не му харесвате. аз съм впечатлен ! в сравнение с бозата и iOS 4.3.3 която беше на Ipad2ката ми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой идея за програма за отдалечен достъп подържаща OS Puma ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...