Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Повече потребители използват Facebook за Android отколкото за iOS


sharenia

Recommended Posts

pic_2_21600.jpg

Броят на хората, които използват приложението на Android за достъп доFacebook за един ден, вече е по-голям от този на потребителите на iOS. Почитателите на платформата на Google, които ежедневно проверяват какво става в социалния портал, са 58,3 милиона, докато тези, които използват приложението за iOS, са 57,4 милиона. Информацията е на агенция AppData и не включва данни, след като Facebook пусна новата версия на приложението си за iOS, което вече поддържа и функцията Timeline. Androidводи и по отношение на процента месечни потребители на приложението, които го отварят всеки ден - 68,2% спрямо 57,9%.

От TechCrunch коментират, че е възможно това да е заради факта, че устройствата с Androidса атрактивни за по-млади потребители, които използват Facebook, докато iPhone като моден и статус символ да не привлича много от феновете на социалната мрежа.

http://techcrunch.com/2011/12/17/facebook-android-iphone/

mobilebulgaria.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кви са тия глупости сега? Android бил по-атрактивен за по-младите потребители. :tooth:

Не знам защо, но имам чувството, че Google си плащат, за да се пускат от кухи, по-кухи "новини".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е дърпа,дърпа...колко да дърпа!? Колко са устройствата използващи Андроид и колко тези iOS!? Не е правилно да се сравнява по този показател,защото едната операционна система се използва от доста производители,а другата е сама за себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

П.П. Колко души от вашия клас имате Iphone и колко устройства с андроид?

Адаш, всъщност колкото и да е странно, в нашия клас само аз имам iPhone, а телефон с андроид няма никой. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е....значи вашият клас е или много беден или много технически поизостанал!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо чудо,че потреблението има 4/5% разлика,но за сметка на това Apple предлага само три iPhone-a на пазара,докато Android...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре да поспрете със спама? Едно и също във всяка тема!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е при Андроид, но Facebook приложението в iOS е ужасно бъгливо. Не знам кой галфон го е тествал и одобрявал, но гледам да го ползвам колкото може по-малко по тази причина..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми прави проблеми и не виждам нещо нередно в приложението. Както приложение ползваш ти за фейс ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официалното.

Често ми се случва като получа известие (пр. някой е коментирал моя снимка) и като го отворя да ми зареди съвсем различна снимка и други коментари.

Също понякога News Feed-a не се обновява, въпреки повторни опити от моя страна да заредя новата информация.

П.П. Извинявам се за офтопик-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gorgior, аз мисля че SpiceBoy "атакува" това изречение

От TechCrunch коментират, че е възможно това да е заради факта, че устройствата с Android са атрактивни за по-млади потребители, които използват Facebook,

което няма как да разберем дали е вярно. Много по-вероятно е причината да е в броя на устройствата, които използват Android в сравнение с iOS.

По другия върпос The Shaman е прав. След последния ъпдейт приложението за Facebook наистина работи по-стабилно и по-бързо. В близкото минало мисля, че всички сме имали проблемите които описва kal1ch.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1 И такива като мен, коити все по-рядко влизат в сурат тефтера.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То по-скоро цялата тема е за коша, а не постовете вътре. Каквато темата, такива и коментарите по нея......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...