Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Zephyr


Grievous

Recommended Posts

Zephyr е страхотен addon, добавящ допълнителни опции за управление чрез жестове на Multitasking-а на вашето устройство.

С плавен слайд от долу нагоре се активира Multitasking Switcher-а, замествайки двойното натискане на хоум бутона.

При отворени в бекграунд режим приложения - чрез слайд от ляво на дясно, браузвате през същите точно както при ProSwitcher за 3.2.1.

Това е най-добрия начин за истински Multitasking. Няма собствена икона, повече настройки в Settings/Zephyr.

Съвместим с iOS5 / 6.

Zephyr 1.6.4-1

Свали

Инсталирате всичко в архива, Zephyr последен!

26c508166508c99c.pngcc8869355432203a.png

ae7fe08d418759b1.pnge21a8d4bfcef0b2b.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо което лично аз чакам от доста време. За съжаление съм прекалено стиснат и ще почакам малко преди да го тествам :tooth:

Можете да си я закупите на цената от 2,99$ от репото на BigBoss.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е страхотно, и работи много добре. Инсталирах deb файла от темата, след което направих (respring/reboot) :smile:. Отдавна чаках нещо такова да се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изисква инсталиран PreferenceLoader, инак не ще да се инсталира ръчно.

След като сложих Терминала ми тръгна, някой ако има проблеми да знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска Субстрата! Само с Лоадера не става.

Някой да има проблем при слайдването между приложенията? Накрая стигам до черна страница и трябва да натисна Power бутона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то е ясно че иска субстрата. Това всички трябва да го знаят вече....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито на програмата е, че докато разглеждате снимки, приложението ви прехвърля към други отворени страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане (извинявай че така се обръщам но не се сещам името ти) как я подкарваш програмата след като иска Субстрата а ти го нямаш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито на програмата е, че докато разглеждате снимки, приложението ви прехвърля към други отворени страници.

Като сменяш снимките, няма да слагаш пръста в края на екрана, а някъде посредата - пак се местят. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това има ли опция за затваряне на дадено приложение, че го махнах? Май няма?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не , няма. И аз за това гледах... с хоум бутона пак... дано при следващи ъпдейти да го оправи.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия добавя и App List. Дава възможност за затваряне на повечето приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ цитирай предходен пост!

Вече не е ;)

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое не е – на Биг Боса ЗeпХура ли ..... :rolling: (искам си човечето, дето се търкаля от смях !!!!.....)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Супер е Zephyr-а. От няколко дни го ползвам и съм много доволен.

Откакто си взех HP TouchPad постоянно се опитвах да затварям приложенията (по навик) със слайдване нагоре.. и най-накрая има как да стане. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Има ли нещо подобно за 4.3.3 понеже Зепхура не става а много ми трябва нещо подобно - пробвах с multifl0w или gestur control , но нещо не ми допадат ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цт, тц, тц... Зепхура!!

Има подобни... Activator, Multicleaner. Има и разни за жестове от Сидиа. Пробвай с търсачката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Искам да попитам защо след като съм дал в Disable in Applications приложението QuickLock на ON и слайдвам между приложенията, телефона се заключва щом стигне до него. Как да го игнорирам без да го трия от мултитаска всеки път ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш май. Аз нещо не можах да го натъкмя навремето и го махнах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Подобни теми

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...