Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Така и не мога да отключа телефона, вече 2 седмици. Изчел съм където каквото има, изгледал съм филмчета, пробвал съм какви ли не начини. Или наистина не правя нещо както трябва, или просто при мен не става:

iPhone4, заключен към AT&T

BB 02.10.04 (заводски)

firmware 4.1 (заводски)

микросим от Глобул

jailbreak - мисля че с limera1n го бях правил, проблеми не съм имал оттогава.

GEVEY мисля че от старите (никъде не пише Pro)

Ако някой има желание и възможност да помогне ще съм много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Я пробвай като махнеш пин кода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай със заводски настройки,т.е.телефона трябва да му се направи Restore(заводски настройки)тогава,трябва да стане,не е сигурно ,но от самия сайт на Gevey обясняваха така,а и хора с подобен проблем ,като твоя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, може ли да попитам откъде в България мога да си поръчам Gavey pro??? Съжалавам ако съм сбъркала темата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай със заводски настройки,т.е.телефона трябва да му се направи Restore(заводски настройки)тогава,трябва да стане,не е сигурно ,но от самия сайт на Gevey обясняваха така,а и хора с подобен проблем ,като твоя.

Това точно не ми се искаше да пробвам. Ако е единствения начин, може и да си седя със заключения телефон. Сега поне има jailbraek, ако restore-на, после може хем джейл да няма, хем телефон :-) и съвсем ще я втасам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За съжаление е така..........и е ужасно, ако имаш много приложения ,но ако не ти е спешно не го прави.

Така и не мога да отключа телефона, вече 2 седмици. Изчел съм където каквото има, изгледал съм филмчета, пробвал съм какви ли не начини. Или наистина не правя нещо както трябва, или просто при мен не става:

iPhone4, заключен към AT&T

BB 02.10.04 (заводски)

firmware 4.1 (заводски)

микросим от Глобул

jailbreak - мисля че с limera1n го бях правил, проблеми не съм имал оттогава.

GEVEY мисля че от старите (никъде не пише Pro)

Ако някой има желание и възможност да помогне ще съм много благодарен.

Проблемът ти е от чипа,няма значение дали е Про или по стария,най-вероятно си попаднал на дефектирал чип,поне на 95 %.

И аз имах такъв проблем но със сигурност се отключва.Гарантирам ,защото стана пред очите ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж, това не го очаквах! Не е невъзможно, само дето нямам друг чип или друга сим карта, за да пробвам. А не знам дали ще ми го сменят откъдето съм го купил.

Някой да има желание да сподели чип за проба след празниците?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От къде си колега ? Аз имам две четворки и двете са със гевей чип и си бачкат само че на единия му пада бат за 1 ден а другия за два...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

06.15.00 :tooth:

Шегувам се, мисля, че няма такава, или аз поне не знам да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

http://www.gsm-one.eu/TURBO-SIM-GEVEY-3GComArticle2625bg

Ей, 1 Април мина :) Не намерих описание за тубо-сима, какви ББ отключва. В Ютуб слагат турбото и след минута iPhone-а е отключен. В къщи имам едно 3G, което преди 6 месеца от много акъл му качих ОС 4.1, ББ стана 05.14.02 и от тогава чакам. Не ми се качва ББ от iPad. но въпреки чакането сигурно ще кандисъм.

Та, въпросчето ми остава. Ако някой знае нещо нека пише на ЛС. Предварително БЛАГОДАРЯ!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Логично на тази цена 19 лв. турбината да е ретро. Това със сигурност е от ерата 2.x.x, а и като гледам къде е разположено чипчето (в средата), смея да твърдя, че това е едно от най-старите изпълнения.

Някак не се връзва, едната да е 49 лв., а другата 19 лв., не мислиш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Grievous, и аз затова питам, дали някой към сегашния период е отключил 3G с турбо сим? Сложих вчера Gevey-Pro на 3G за проба, но не стана. Това турбо е само за четворките.

Нека не омазваме темата, да пишем само проверени неща.

Редактирано от krasi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • 0

Мисля, че помагам, но ако кажеш ще спра.

Далеч съм от мисълта да омазвам темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробваи с друга сим карта.На американската ми сим карта неработи,но като сложа М-ТЕЛ и няма проблем.iOS-4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Каква е последно ситуацията с новите карти на Vivacom? Един познат поиска да му ънлокна телефона (ще му поръчам Gevey), има ли нужда от Pro, или работят и със стандартната версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Падат цените

http://is.gd/ppUGA3

20-тина лева със доставката до България 3\5 дена

Редактирано от stereosound
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой има ли следния проблем с Gevey - мога да приемам повиквания само няколко секунди след като съм набрал номер (който и да е)?

Още по-учудващо - когато съм с изключен Wi-Fi (само на 3G или EDGE), получавам повиквания винаги. КОгато пусна Wi-Fi връзката, след пет секунди ставам изключен или извън обхват, макар индикацията да не се променя.

Моето решение на проблема с бързото падане на батерията - не инсталирайте ultrasn0w, за да премахнете проблема с визуализирането на само една чертичка за покритие. На практика няма разлика, не съм пропускал повикване, но разликата в живота на батерията е повече от значителна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

[Скоро] Отключете своя iPhone 4 Baseband на 4.x.x с Gevey Pro Plus (не се налага набиране на 112)

Gevey-Pro-Plus.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...