Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте , при мен се получава следното :

Минавам през активацията без проблем , след което идва момента да си пусна мобилния нет , Cellular Dara : On , Data Roaming : On , и Enable 3G : On ....

До надписа на мобилния оператор ми излиза точно за една секунда 3G след което ми събаря обхвата до една чертичка и от там насетне мобилния ми сигнал е само : Е или о , 3G като мобилен сигнал не се появява.

Апарата е iPhone 4 ФЗ , Версия 4.2.1 ББ 03.10.01 .

Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един приятел ще си купува 4ка от щатите. Кажете ми моля кой е най-добрият вариант за гавей сим. Този, който е 1 пост над моя ли? Жълтия? Всички ли 4ки от атт се отключват или епъл вече са затворили нещата по някакъв начин? Също на първо време телефона ще се ползва с карта на т мобайл в щатите. Процедурата по отключване предполагам е същата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От личен опит да споделя малко инфо.Предлагам да си вземе GEVEY SIM PRO.Ползвам съм и първата GEVEY и сега ползвам две PRO версий.Отключвал съм лично тук и в USA iOS-4.2.1,4.3.2,4.3.3 с PRO версията и няма никакъв проблем.В USA с старата версия GEVEY имах проблем с опрератора Simple Mobile(Ползват T-Mobile кулите).Просто сим картите им са стари и не ги разпознава.Това ме накара да си взема ПРО-то и нямах никакъв проблем.Сега ги ползвам тук в БГ и смея да твърдя,че са безгрешни :rolleyes: .За най-новите PRO-PLUS нямам инфо.Sorry :wacko: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами взехме про версията (уж, не съм 100% сигурен дали е тя, но в ибей си пишеше про). С глобулската ми карта върви без грешка. Но с американска (купувана припейд от уолмарт - family mobile, към t-mobile са) не става. Появява се обхват за 20-30 секунди, но дори не изписва името на оператора и след това изчезва сигнала. В момента ми седи на no service. От carrier settings намира att и family mobile, но като избера някое от двете, ми изкарва, че оператора вече не е наличен. от друга страна ми се появява, че има ново съобщение в гласовата поща. Дори като ми изкара сигнала за момент успявам да набера номер, но дропва малко след като е позвънило. На отсрещната страна се появява, че има пропуснато повикване. Чудя се дали проблема е в гевей-а или по някакъв начин ме филтрират, защото на моя телефон ползвам същата карта и като я сложих на другия (заключения) пак не става..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямат далавера да те режат - според мен има някаква несъвместимост м/у самата сим карта и гей-картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чудя се с новата версия на картата дали ще стане. Тази жълтата..

Edit: еми поръчах я й нея пък ще видим дали ще стане. 13,5$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дай малко info,след като е пробваш!

Как стои въпроса със 112 ми е интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според продавача не трябва да се набира след всеки рестарт. Но ако искаш нет, трябва. :) Като пристигне и я тествам пак ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
“@sherif_hashim: it's high time for anyone using gevey unlock & tinkering with iOS5b1 to start thinking about going back to 4.3.3 before it's too late"
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се занимаваите с тея gevey боклуци защото вече са блокирани не работят с ios 5 бeta 2.A по-добре си купете factory unlocked Iphone 4 като мен и нерви и главоболия ще спестите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе то е ясно, че ще измислят други модели турбошит ама няма спор, че е най-добре factory unlocked.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е вие открихте топлата вода :D Те "хората са прости" и затова си взимат ФЗ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е вие открихте топлата вода :D Те "хората са прости" и затова си взимат ФЗ?!

и ся като излезе ios 5 ще си вземат нов gevey sim :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах предвид, че е свързано по-скоро с незнание и финикийски знаци ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това Ф3 си е голяма главоблъсканица. По-добре малко повече пари и забравяш за всички проблеми които ще ти дойдат на главата. Иначе вярно са го патчнали. Беше постнато в туитъра на MuscleNerd.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте ,

преди 2 години когато си взех 3Г-то си взех и турбо сим на РЕБЕЛ и работеше безотказно и даже после още един си взех РЕБЕЛ да има :) но сга съм с 4-ка и те не са ми нужни, не помня тогава с какъв ББ бях но по принцип 3Г-то е заключено към АТ§Т но си работеше тука с турбо сим-а много добре

Сега съм с ГЕВЕЙ на 4-ката и от както съм го сложил нямам никакви проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да кажа, че новият гевей е пълен боклук. Качеството на изработка е по-лошо и на всичко отгоре при мен не проработи. Счупи се една частица от нея след второто изваждане на трея, понеже не влиза добре..

Все пак проблема е решен. Взе че се отключи телефона с гевей про-то. Този път стана от раз. Изписа си името на оператора и тн. Всичко е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да споделя малко опит: днес пристигна поръчката ми, новият Gevey Ultra. Картата проработи както очаквах, но не съм рестартирал, за да потвърдя, че наистина е unthehthered. Все пак, в YouTube е пълно с видеа, които доказват последното. Просто се инсталира малко приложение от Cydia. Интересното е, че дори FaceTime проработи - беше ми grayed out с Rebel. Засега всичко е супер, а и тавичката влиза много по-лесно и прилича повече на оригиналната.

Друго предимство на Gevey Ultra - значително по-ниска консумация на енергия. Разликата спрямо Rebel е осезаема.

Редактирано от deezel
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Друго предимство на Gevey Ultra - значително по-ниска консумация на енергия. Разликата спрямо Rebel е осезаема.

Значи да разбирам,че използването на този чип води до по-бързо изтощаване на батерията на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, малко по-бързо пада батерията на 4-ката с Гевеѝ чипа, но има един огромен плюс, обхвата седи на фул, и дори там където на един френд Галаксито няма никоѝ, Аѝфона ми седи на 3 черти, не знам късмет ли е или Аѝфона ми е лимитед едишън:biggrin:

П.П. Глобулска карта, са и двата телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен индикаторът за обхвата винаги е на една чертичка, знам, че се решава с Ultrasn0w, но не изпитвам нужда. Никога не съм пропускал повикване, предполагам, че става въпрос просто за грешка във визуализирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С едно от първите геви-та съм, 4-ката е ФЗ към О2 англия. На МТЕЛ с техен микро сим работи перфектно. Активиран е с оригиналната карта и ми се струва, че точно хактивирането е най-честия проблем с въпросния турбосим. След рестарт не ми се появява Аксепт бутона. Решението е влизате във Settings-Phone-Sim Applications-English, излизате и до 2 секунди ви се появява Accept избирате го, изчаквате десетина секунди , трябва да ви излезе една черта обхват, набирате 112 (при мен само един или два пъти се е свързал, винаги ми дава Call Failed, но работи перфектно)затваряте, включвате Airplane mode, изчаквате да ви изпише No Sim Installed , изключвате Airplane Mode и до няколко секунди ви излиза обхвата.

Малко зор видях докато свикна точно на последователността и кога да спрa Airplane Mode :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...