Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Излишни мъки, човече, минаваѝ на последния Гевеѝ-сюприм про, без всичките тия глупости тръгва Аѝфона и не се налага след рестарт или като ти падне батерията да правиш всичко отново!:naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мъки няма, понеже съм купил гевито за 15 лева от ибей с доставката, батерията не я оставям да ми падне тъй като телефона ми трябва и се ползва постоянно, а рестарт се прави на седмица веднъж и процедурата се прави за 30 секунди.

Не давам пари за повече :)А и иОС 5 може да се ползва с гевито без проблем с джейла на сноубрийз :)

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо не ме разбра, но нищо парите са си твой, както искаш :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

а рестарт се прави на седмица веднъж

Е аз правя рестарт всеки ден по 3 пъти, заради Cydia, restart spring board, след качване на приложения, ама това си е моѝ проблем:tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хай. Някой може ли да ми каже каква е разликата между отключването но Айфон 4 с обикновен Gevey и про версията Gevey sim pro? Същата процедура ли се прави или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това не го ли прочете? :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Имам Gevey Supreme pro plus, обаче не мога да сложа СИМ картата (Глобулска) заедно с Gevey картата, по-дълга е, някакво решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Новите чипове не се режат сим картите бре, нещо са те метнали имаш стария Гивеѝ, на коѝто чипа е издаден и се нуждае от допълнително подрязване на картата горе в ляво!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Новите чипове не се режат сим картите бре, нещо са те метнали имаш стария Гивеѝ, на коѝто чипа е издаден и се нуждае от допълнително подрязване на картата горе в ляво!!!

Не знам дали е стар, дадоха ми този:

large-13084601174614-1310251355.jpg

Пробвах да направя стъпките за стария Гивей и пак не става, резнах горе в ляво ъгълчето, легна, обаче не става...какво да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си ляга на местото притисни с два пръста отдолу и отгоре и тогава вкарваѝ!

П.П Аз имах подобен проблем с на един френд 4-ката, беше се намачкал Гивеѝ чипа и беше скъсал писта и не тръгваше, след като сменихме чипа

всичко беше о.к !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора, ънлокнах си Iphon-a 4 с Gevey Pro SIМ. В момента съм с версия на софтуера 4.3.3. Ще има ли проблем, ако ъпдейтна до по-нова версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, но няма да имаш качествен джейлбрейк.

Попълни си профила - в противен случай когато имаш проблем, вероятно никой няма да ти отговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може би да а може и да няма. Трябваше да се информираш до коя версия отключва Gevey-я ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Жоре, Кольо пробва на 4.3.5 и каза: Бачка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Tоку що го ъпнах до 4.3.5, потвърждавам-гивея работи:):guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Алекс, те гевеите са различни, това имах предвид. Преди две седмици ударихме на дърво с един, та се наложи нов да се взима. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Жорка, така е аз съм с гивеѝ сюприм про, без рязане на сим картата, наѝстина трябва да се внимава, какъв да е гивеѝ чипа, старите са много менте ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

...и също така има доста дефектни, не че моделът не става по принцип ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам въпрос. Телефона ми е заключен към японски оператор. Сега съм в Бг и с gevey sim става отключването. Имам един номер на сметка, където е пуснат unlimited 3g или както там го водят Глобул. Как да го настроя за да го ползвам? С японската ми карта ъпдейтва настройките на оператора автоматично през itunes, но как да настроя за Глобул? Изкача ми cellular data Network където трябва да въведа apn username password. Принципно когато го ползвам в Япония, cellular data Network е просто on/off бутон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом си с гей-сим - data roaming/ON , на APN=internet.globul.bg; user&pass=пробвай без, ако не ще - пиши globul и след всяка пренастройка правиш reboot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...