Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Удивителен макет на iPhone 5


arm11

Recommended Posts

screen-shot-2012-01-05-at-6-20-32-pm1.png?w=617

Студиото на Antonio De Rosa (ADR), дизайнерът на много неофициални прототипи на Apple, пусна последният си дизайн - iPhone SJ. Според ADR, прототипа, ще включва капацитивен стъклен дисплей и поликарбонатно олекотено тяло.

Други спецификации, който Роса е добавил като част от макета са 10 мегапиксела кмера и дву-ядрен А6 процесор, но разбира се това са само негови желания. Както може да се види, дизайна е доста по-тънък и със заоблени ръбове. Като цяло макета доста наподобява iPhone 4 и 4S.

screen-shot-2012-01-05-at-6-20-40-pm.png?w=617

screen-shot-2012-01-05-at-6-20-51-pm.png?w=617

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен специялно този макет не ме грабна... мисля че е време за нещо много по добро отколкото копия на 4-та само че леко сплеснати и удължени, мое мнение :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е убийствено направо. И ако е с поне 4 инча екран - перфектния телефон за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не мислят като ги правят тия макети. Два пръста отдолу празно пространство. Апъл толкова се гордяха с прибирането на лайсната под стъклото и сега разбирам защо. Много е грозно така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва нещо... Според мен дизайна трябва да е по-различен от досегашния на 4-ката, нещо иновационно.

По-тънък - може, но да го правят по голям... Все пак е телефон, не таблет. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, до 4" се ядва. По-голям, вече е неудобно за носене и работа според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффф,как ме сърбят ръцете за по-голям инч...направо.....Ако беше по-качествена операционна система,а не "Тъподрит",до сега да съм си купил Samsung Note!

Редактирано от stoilovlubomir
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова си ми е добре с тези 3,5 инча- с една ръка си стигам до всяка точка на екрана, не случайно Apple стоят на този размер пето поколение телефони вече- дано не го пипат..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже нещо смислено най-накрая!

А тоя Нот на Самито няма въобще да го обсъждам:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свят като цвят! Аз искам повече големина,други не! Винаги съм твърдял,че iPhone вече е надраснал определението "телефонът на Apple" ! Това е едно от най-горещите и желани устройства в света! Но конкурентите не спят! Имам предвид Samsung,който вече драпа за първата позиция в най-високият клас джобни компютри! Ако не беше Android до сега да съм си купил Samsung Note! Просто ми харесва големината на дисплея! Та да се върна на основната си мисъл! За мен е крайно време да започне производството на различни инчове iPhone-ни! Който иска да си стои на 3,5",който иска да минава на повече! Защо при Лаптопите има по два,три варианта големина на екрана??? Всеки си има предпочитания в размера на даденото нещо! Ако обаче и този път не вдигнат инчовете от Apple могат да ме броят за "дезертьор" от тяхната войска фенове!

Редактирано от stoilovlubomir
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако обаче и този път не вдигнат инчовете от Apple могат да ме броят за "дезертьор" от тяхната войска фенове!

Това колко сме го слушали... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова съм свикнал с iphone ,че някой инч на дали ще ме откаже , пробвах друго - греда ,както казваше татко Стив за iphone ....

"Това работи" :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще има нов дизайн. Едва ли ще потретят този. А относно дисплея си мисля, че ако подкарат ретината на айпада няма да е далече времето когато ще вдигнат инчовете и на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...