Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


BMW3series

Recommended Posts

Първо искам да кажа, че по никакъв начин не искам да рекаламирам сайта, а просто да информирам за тази страхотна услуга.

FreeMyApps е страхотен сайт, който работи на принциппа, дръпни приложенията на спонсорите, а ние ще ти даваме кредит за това.Този кредит се използва, за взимане на тези платени приложения.

Една забежка, това работи само в US appstore.

Едно спонсор приложение, може да ви даде от 75-300 кредита.

Както виждате на снимката за 390 кредита може да си вземеш приложения като fruit ninja ,cut the rope и много други.

s7XtQ.png

Как да започнем да събираме кредити:

  • Посетете от вградения браузър на вашето устройство http://cl.ly/DA4r (скъсил съм го за да не пишете целия) и натиснете Download Sponsor Apps
  • Който иска да ми помогне, нека да ползва този линк http://cl.ly/D9Eb ще получа по 50 точки за всеки регнал се от него -Благодаря за което. :smile:

ly8fe.png

  • Ще ви изскочи това

DLHbC.png

  • Натиснете ОК и инсталирайте профила

o5oLt.png

  • Сега свалете, което и да е приложения от спонсора и го пуснете поне за 30 сек.След това може да го изтриете.

xpqnu.png

Приятно събиране на кредити.

Забравих да кажа, днешната промоция е zombie lane дава цели 150 кредита.

Ако по някакъв начи темата нарушава правилата, моля да бъде премахната.

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спазвай малки и големи букви и ще стане (ето пример как трябва да бъде D9Eb )

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре но като искам да свала второ спонсорско приложение ме препращам към App store и ми изписва your request could not be completed

Само успях да свала Zombie Lane

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си работи само, да питам понеже вече ми свършиха кредитите, има една опция да пратя на приятел, може ли да ми обесниш какво точно трябва да направя аз и приятеля ми ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

скролваш най-долу и избираш това, след това му даваш линка

9WiKL.png

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз да попитам, от любопитство, свалените платени приложения отчитат ли се след това в твоя си акаунт за аппстор-а, т.е. ако се логнеш, да кажем, на друго устройство с iOS, да можеш да си го свалиш през твоя си акаунт? Т.е. дали се води като purchased или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Води се като купено, защото те ти дават redeem код с който го сваляш от appstore.

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Сдобих се с iMovie за 5минути работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо не става. Всеки път, когато кликна върху някое приложение ме кара да инсталирам профила и не ми дава да сваля нищо.

П.П. Продължава постиянно да ми иска да си шерна профила. Сигурно 200пъти го шернах, но всеки път като се върна в програмата и пак ми иска да го шервам

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, влез в настройките на сафари и избери clear cookies and data.Това може да ти помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че ме прати там. Те cookies бях спрени и за това не ставаше. Мерси за помощта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е, също така, знае ли се списъкът със спонсорираните приложения колко често се ъпдейтва (променя)? Тъй като вчера изтеглих няколкото приложения за iPhone и днес списъкът си е същият (т.е. без тези за iPhone, с останали само тези за iPad).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо - дават редийм кодове само за САЩ стора! Ако сте на друг, не си губете времето (като мен)!

пп. виждам, че това вече го пише в първия пост на темата, но преди като че ли го нямаше.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги си е било там това, че ти не си го прочел е друг въпрос.

orbitalen Наистина от два дни няма нови оферти.Сигурно не могат да намерят спонсори, които да плащат за да бъдат приложенията им там.

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това почва да прилича на там какво беше, локерз ли, мокерз ли :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

В тоя сертификат, който те карат да инсталираш на телефона си може ли да има нещо притеснително?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...