Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BGCN TV за iPhone


johnnybravo

Recommended Posts

Може да има 3-4 човека, които ще го плащат :) Е, все пак 3-4ма по ~30 лв. на месец в таа криза, кой ти ги дава :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ги сметна тия приблизително 30 лева, като абонамента за всички канали е 4,5 долара на месец.

Явно калкулаторите са ни различни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля да се има в предвид, че до ден-два ще започне да ви прави сметка от СМС-и.Програмата е платена вече и в настройките и фигурира че може да си праща СМС-и без знанието ни за да се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия песове се имат за много хитри май.. Батти обирджиите.... има изгорели от Андроидската версия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При първоначалното пускане, нали ни кара да приемем условията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бре интересна работа и аз не намиам настройки нито в програмата нито в Settings на телефона. Тази информация май нещо ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При първоначалното пускане, нали ни кара да приемем условията...

Това е при първо стартиране на програмата. При мен заключени канали няма, няма и Настройки. Или съм си платил или нещо... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има изгорели с Андроидската програма. Както знаете там станаха платени някои програми и сега е ред на iOS...

Аз я премахнах вече....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този вариант за скрити есемеси няма как да проработи при iOS, не и при приложение от Appstore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето за тези които не са разбрали още ... От страницата им

New

Dear BGCN TV customers

01-02-2012

Dear customers, Natnet is forced to activate the billing due to the high cost of the content and the operation of the service.For the users that sent SMSes on the dates 30 and 31st of January (before we activated the billing officially, Natnet had decided to refund the payment without closing the access for the paid period in order to collect the re-fund please send mail with your mobile number used for activation to info@bgcn.tv

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е така. То ще се чуе...

Андроидската версия.....

Еми не колега, плаща се за 2 седмици(това го казвам не от личен опит, а от изпатили колеги), при това за супер гадно качество, не сече картината, ама за сметка на това е супер ЗЛЕ, това е другото, което не споменах, щом ще се плаща, при това такава сериозна сума за тъпите канали, които предлагат, не би ли трябвало поне картината да е добра roll.png ?
Отнесоха 1* и от мен... Скоро рейтингът им толкова ще падне, че ще залязат откъдето изгряха. skitarg.gif
Пичове,триите го това приложение!!!Взема пари!!!На мен ми взема два пъти по 5 лв. смс към номер 1983.Пълен боклук!!!5 лева без ДДС!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К*р капан, аз няма да правя update, освен ако в един момент не ми каже, че ми е стара версията и не мога да гледам :smile:

Не че съм се загледал точно в това приложение при наличие на Dreambox Live ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още няма под ключ, ъпдейтвай. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавени са някои нови канали (НТВ Мир,DStv,DMsat)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

............................Не че съм се загледал точно в това приложение при наличие на Dreambox Live ;)

Има ли БГ канали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има всичко възможно, но трябва да имаш сателитен приемник с enigma 2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
  • 11 месеца по-късно...

Малко ъпдейт по темата:

Очаквайте промени в апликейшъна и нови канали скоро....възможна е и промяна на името :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нужда от промени, защото при тези канали, които са налични в момента бих казал, че единственото за което си струва заплащането е тв7. Останалите са просто за красота. Ако взимате пари за канал, поне сложете канали, които да си струват заплащането.Кой би гледал ненужни музикални канали, когато има интернет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля да се има в предвид, че до ден-два ще започне да ви прави сметка от СМС-и.Програмата е платена вече и в настройките и фигурира че може да си праща СМС-и без знанието ни за да се активира.

Има изгорели с Андроидската програма. Както знаете там станаха платени някои програми и сега е ред на iOS...

Аз я премахнах вече....

Пичове,триите го това приложение!!!Взема пари!!!На мен ми взема два пъти по 5 лв. смс към номер 1983.Пълен боклук!!!5 лева без ДДС!!!

След тия постове я изтрих със страшна сила и нищо вече няма да ме накара да я върна. Мръсни номера не забравям и не прощавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...