Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iAP Cracker


TUISTERa

Recommended Posts

Може да го използвате да свалите добавките от следните приложения, които тези дни набелязах те са: itranslate plus, пътнически разговорник(езиковите, и звуковите пакети на приложението), printerserver (в settings на приложението ще ги намерите най-горе). Със сигурност действа, и с много други приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам инсталиран Mobile Substrate, но не ми позволява да инсталирам и iAP Cracker и iAP Free. И на двете ми дава Size Mismatch. Каква е причината за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма причина, просто влез в Changes на Cydia дай и да се рефрешне и опитай пак. Ако не стане, по-късно пробвай отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iAP free трябва ли да му се настройва нещо в сетингс, че е на китайски, а не разбирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От иконата. То всъщност има само два суича и UDID, ма се зачудих какво правят.

4d461d39-c785-7178.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От снощи съм пробвал 5-6 пъти през определен период по съвет на Grievous, но всеки път е едно и също - Size Mismatch ...

Дали може да се изтегли от някое друго репо ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А iApp Cracker и iApp Free допълват ли се? Имам предвид да ги инсталирам ли и двете?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте, искам да благодаря за прекрасната тема, инсталирах си iAP Free и съм много доволен от него.

Имам само един върпос относно работата на този tweak.Има ли начин apple да разберат, че по този начин си свалям in app purchase нещата за приложенията или те се свалят от друг сървър и нямат нищо общо със in app purchase системата на apple.Питам, защото в appleID- си имам солидна сума купени приложения, както от appstore , така и от MacAppStore и не искам да ми изключат акаунта след като се усетят.Всичките ми приложения са купени, но до колкото разбрах това не ги краква или променя.

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те усетят,приложението по никакъв начин не се свързва с app store-a.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка успях да го инсталирам от това репо http://ihacksrepo.com/ и всичко е наред. Отключих си платените нива на Angry Birds Space и също така отворих нивата на играта Where is my water Crancky. В таблицата пишеше че не може да се отключат, но при мен се получи :) Освен първите нива ми отключи и втори свят с нови 20 нива в тази история с крокодила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да съм сигурен,че не се набутвам винаги преди да закупя някой ъпдейт от апп сторе искат да потварадя едно последно YES / CANCEL.. А когато имам iAP FREE / Cracker в момента който цъкна то почва да го сваля нали така ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В повечето приложения in app purchases са налични, но заключени. Нищо допълнително не се сваля. Само се отключва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

А защо като пробвам да купя нещо примерно в Jetpack Joyride зарежда 1-2 секунди и ме изхвърля от играта? Немога да го разбера пробвах на Subway Surfers, Infinity Blade и на Jetpack Joyride все ме изхвърля.. от какво може да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами на първата страница пише, че работи с Jetpack и с Infiniti Blade

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я погледни в Сидиа, при сорсовете, дали не ти се е добавило ново репо свързано с приложението?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не виждам други. Иначе съм го изтеглил от това репо: cydia.myrepospace/urus/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...