Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с ъпдейт на приложенията от AppStore


Recommended Posts

Значи влизам в стора-ъпдейт,виждам приложенията,които трябва да ъпдейтна,но като кликна върху,което и да е от тях, не се случва нищо.Същото е и като дам Update All ,или искам да видя купените приложения. На iPad нямам проблеми.

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То всичко се оправя след рестор. Това ли препоръчваш? По твоят пост съдя, че за ръководства, трикове, проблеми и т.н. ни е необходима една тема. "Направете рестор и няма да имате подобен проблем".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено предпочитам ако мога да избегна рестора:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз AppSync го сложих след рестор (без бекъпи и пр.), така че не виждам как един нов рестор би оправил нещата. :) Между другото аз съм инсталирал appsync50-1.0.2.deb (от темата за Installous), да не би с другия AppSync (плюс или там както се води) да го няма проблема, някой може ли да тества?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто го дадох като опция, не съм искал да кажа, че това е решението на проблема. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли *.deb? :smile: Да пробвам да го инсталирам ръчно да видим дали ще реши проблема и при мен.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моето решение на проблема за тези,които не искат Mobile Substrate.Първо изтрийте стария AppSync с него ще се махне и Instsallous,после деинсталирайте и Mobile Substrate.Изтеглете тези deb файлове http://cydia.hackulo.us/ldone-0.2.deb http://cydia.hackulo.us/appsync50plus-1.0.deb http://cydia.hackulo.us/installous-4.4.2.deb .Инсталирайте първо Idone,после AppSync и накрая Installous.При мен проработи вече си ъпдейтвам закупените приложенията нормално и кракнатите също се инсталират :smile:

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с Plus версията работи.Нарочно съм дал линк към стара весрия,защото това е последната,която не иска субстрата :smile: В Cydia ще ви иска ъпдейт,но не и обръщайте внимание :D

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става още по-лесно бре. Ето ви плюс версията(2.2), нарочно преименувана е, не обръщайте внимание и не питайте що.

50plus_.deb.tiff

Само махате тиф открая и качвате с терминал:

su

pass

dpkg -i --force-depends 50plus_.deb

Ще се скъса да плюе предупреждения, ама няма субстрат :smile: и няма да си го иска ;)

П.П. С аутоинстал не става, по обясними причини. Хич не се хабете с опити :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте мога ли и аз да помоля за помощ?Извинявам се ако въпроса ми не е за тази теме.проблема ми е следния:не съм много привързана към телефона си но все пак ми върши работа.Имам iphone 2g ios 3.1.3 та проблема ми е че незнайно как ми изчезна иконата на App store....рових се малко тук-там в нета и нищо,проверявах да не би да съм скрила иконата....ноооо уви.Благодаря предварително :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вариантите са два: или си изтрила приложението с някой файлов мениджър, или си скрила иконата с някоя простотия от сидиа, примерно сбсетингс. Напиши апстор в спотлайт, да видиш ще се появи ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вариантите са два: или си изтрила приложението с някой файлов мениджър, или си скрила иконата с някоя простотия от сидиа, примерно сбсетингс. Напиши апстор в спотлайт, да видиш ще се появи ли.

Не няма нищо :scratch:

Вариант 3: settings -> general -> restrictions -> installing apps

И този вариант отпада проверих няколко пъти да не е скрит но уви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, вариантите са два:

1. Започваш мощно четене на темите за сбсетингс, уинтерборд и сидиа, после ще подсказваме(убеден съм, че си я скрила).

2. Правиш кротичко едно ресторче в дфу, сет като нов и забравяш за случката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...