Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Свързване на iPhone към Playstation 2


Wayward

Въпрос

Днес се опитах да свържа Ipod-a си към Ps2 и да го ползвам като флашка.Изтеглих USB drive от сидия и ps-a го засече.Започна да се зарежда(ps-a е с McBoot 1.8)Преди да сложа usb drive не го засичаше(което е разбираемо)Създадох виртуален диск с размер 1,1gb.В var имам папка usb storage,но не открива файловете сложени там.Някои има ли идея дали не трябва да поставя някъде другаде файловете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Какъв файлов формат си избрал за драйва и маунтнал ли си го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявай,но не мога да те разбера напълно.Ако можеш малко да ми поясниш.Досега търсих в нета и доколкото разбрах се маунтва ако го закачам към pc.Мисля че проблема ми е ,че не съм наясно къде да поставя файловете.

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

PS3 работи с fat32, за 2-ката не съм сигурен, но най-вероятно и тя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами и аз трябва да съм на 32,защото работи с windows и мисля че там е fat32 по default

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В ХР е такова, каквото ти си го избереш. А това каква ти е файловата система на операционната система няма връзка. @alxx горе имаше в предвид да кажеш с каква файлова система ти е виртуалния диск (като го правеше какво си избрал) и дали си го маунтнал (на телефона, локално, за да може и PS да го прочете)? Ако си го маунтнал в телефона би трябвало след това PS2-ката като го засече автоматично да си го маунтне и там.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами да маунтва го.Usb е правено с usb drive от cydia.Показва ми reading data и avaivable media,което означава че го засича,но няма папка,файл или нещо такова

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...